Menu
Menu

Koss Recovery (doživotná záruka)

Koss Recovery (doživotná záruka)

Koss Recovery (doživotná záruka)

Kód výrobku: RECOVERY

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Štýlové domáce slúchadlá Koss Recovery vás zaujmú nielen nádherným dizajnom, ale aj vysokou kvalitou. Dokonale čistý zvuk si vychutnáte pri počúvaní hudby, pozeraní filmov alebo hraní hier. Frekvencia slúchadiel je od 80 - 20000 Hz a citlivosť slúchadiel 94 dB. Univerzálny 3,5 mm konektor môžete zapojiť takmer do všetkých audio zariadení. Pohodlná čelenka vám absolútne nebude prekážať a dokonca sa môžete cítiť, že ju ani nemáte na hlave. 1,2m dlhý kábel vám taktiež nebude zavadzať ale vás ani nebude obmedzovať v pohybe. Nádherné biele prevedenie je veľmi nenápadné a určite si ho zamilujete. Domáce slúchadlá Koss Recovery zoženiete za takú výhodnú cenu len u nás. Nerušte už svojich blízkych vašou hudbou a vychutnajte si ju len vy. Stačí ak si objednáte očarujúce domáce slúchadlá od firmy Koss.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnazaruka.sk alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnazaruka.sk. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.