Menu
Menu

Koss KTX/8 (doživotná záruka)

Koss KTX/8 (doživotná záruka)

Koss KTX/8 (doživotná záruka)

Kód výrobku: KTX8

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kvalitné domáce slúchadlá Koss KTX/8 si obľúbite aj vďaka svojmu fantastickému výkonu. Frekvencia slúchadiel 40 - 20000 Hz a citlivosť slúchadiel 95 dB sú zárukou skvelého čistého zvuku. Vďaka 3,5 mm konektoru môžete svoje slúchadlá pripojiť takmer ku všetkým audio zariadeniam. Slúchadlá Koss KTX/8 sú navyše veľmi praktické. Dôkazom je ideálna dĺžka kábla 1,21 m, ktorá vás vôbec neobmedzuje v pohybe ani vám nezavadzia príliš dlhá šnúra. Pohodlná čelenka vám dokonale sadne na hlavu. Dokonca sa budete cítiť, že na hlavé ani nič nemáte. Slúchadlá Koss sú zárukou maximálneho pohodlia. Strieborno-čierne prevedenie slúchadiel sa vám určite zapáči. Štýlové slúchadlá Koss KTX/8 zoženiete za túto neodolateľnú výhodnú cenu len u nás.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.