Menu
Menu

Koss KSC/75 (doživotná záruka)

Koss KSC/75 (doživotná záruka)

Koss KSC/75 (doživotná záruka)

Kód výrobku: KSC75

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kvalitné a praktické slúchadlá Koss KSC/75 môžete mať na doma alebo si ich zobrať so sebou na cesty. Vďaka štandardnému 3,5 mm konektoru ich pripojíte ku všetkým audio zariadeniam. Široké rozpätie frekvencie 15 - 25000 Hz a citlivosť slúchadiel 101 dB sú zárukou nádherného čistého zvuku. Slúchadlá Koss KSC/75 sú maximálne pohodlné, pretože nemajú žiadnu zbytočnú čelenku cez hlavu. Slúchadlo jednoducho pripnete na ucho a môžete si začať užívať hudbu či filmy s dokonalým zvukom. Kábel s dĺžkou 1,2 m vás nebude vôbec obmedzovať v pohybe a ani vám nebudú prekážať zbytočne dlhé káble. Nerušte ostatných svojou hudbou a užite si ju len vy. So slúchadlami Koss KSC/75 v strieborno-čiernom prevedení sa vám to určite podarí. Tieto kvalitné a štýlové slúchadlá od firmy Koss zoženiete u nás za túto vynikajúcu nízku cenu. Nenechajte sa viac presviedčať a zakúpte si ich ihneď.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.