Koss KEB7 modrá (doživotná záruka)

Koss KEB7 modrá (doživotná záruka)

Koss KEB7 modrá (doživotná záruka)

Kód výrobku: KEB7

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Štupľové slúchadlá KEB 7 od známej firmy KOSS. Slúchadlá patria do radu KEB, ktorá je určená pre každodenné počúvanie hudby. Značka KOSS sa vyznačuje predovšetkým kvalitnými slúchadlami za priaznivú cenu, to platí aj u tohto typu slúchadiel.
 
Kvalitný zvuk slúchadielKOSS KEB 7 je zaistený nízkym skreslením len 1% a citlivosťou 100 dB. Náušníky potiahnuté silikónom, ktorý zaručuje pohodlné nosenie a pekný vzhľad. Slúchadlá majú 1.2 m dlhý kábel s pripojením pomocou 3.5 mm jacku. Balenie obsahuje puzdro pre ľahkú prepravu. 

Špecifikácie

  • silikonové náušníky
  • puzdro na prepravu
  • nízka hmotnosť

  

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.  

Koss KEB7 modrá (doživotná záruka)