Menu
Menu

Koss KEB/6 White (doživotná záruka)

Koss KEB/6 White (doživotná záruka)

Koss KEB/6 White (doživotná záruka)

Kód výrobku: KEB6WHITE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
2
Skladom
3
Skladom
Nechajte snehovo biele štuple Koss KEB / 6, aby vniesli hudbu do vášho života. Slúchadlá boli navrhnuté pre maximálne jednoduché používanie a vďaka 1,2 metra dlhému káblu sa výborne hodia na cesty. Špunty skvele zapadnú do každých uší a vytvoria v nich uzavreté prostredie, kam nepreniknú ruchy okolia, ale zato vynikne samotná reprodukcia.
 
Technické parametre zodpovedajú cenovej kategórii, ale aj značke. Výborná citlivosť 106 decibelov dokáže zo slúchadiel vyžmýkať jedinečnú hlasitosť, impedancia 32 ohmov a frekvenčný rozsah sa drží štandardných hodnôt. Pripojenie zaisťuje 3,5 mm jack.
 
 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5 EUR. Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss KEB/6 White (doživotná záruka)