Koss iSpark (doživotná záruka)

Koss iSpark (doživotná záruka)

Koss iSpark (doživotná záruka)

Kód výrobku: ISPARK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá do uší

Najpredávanejšie Slúchadlá do uší

1
Skladom
2
3
Slúchadlá JBL T110 čierna 11,99 9,90
Skladom
Koss iSparkšpuntové slúchadlá typu in-earvhodné pre počúvanie hudby na cestách. Vďaka svojmu miniatúrnemu prevedeniu a trubicovitému tvaru ušných špuntov, ktoré sa prispôsobia tvaru vašich uší, skvele zapadnú do ucha a nebudú vypadávať.
 
Slúchadlá s uzavretým akustickým systémomsa vyznačujú veľmi kvalitným zvukom a dynamickými basmi, ktoré pozdvihnú váše každodenné počúvanie v nevšedný zážitok. Kábel z protišmykovej gumy je zakončený 3,5 mm jackom, ktorý zaručuje kompatibilitu s väčšinou audio zariadení.
 
Slúchadlá Koss iSpark dodávame v čiernej farbe s puzdrom.

 

Doživotná záruka:

Na slúchadlá značky KOSS sa vzťahuje podľa § 619 a nasl. zák. č. 40/1964 zákonná záruka v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja spotrebiteľovi.

Doživotná záruka je garancia firmy KOSS, že prostredníctvom oficiálneho dovozcu bude Zariadenie opravené alebo vymenené prvému majiteľovi po celý jeho život a to v prípade akejkoľvek elektrickej alebo mechanickej závady len za aktuálny manipulačný poplatok. Výška tohto poplatku je 15EUR za každé uplatnenie Doživotnej záruky. Spotrebitelia registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz alebo prostredníctvom telefónu majú garantovanú zníženú sadzbu manipulačného poplatku vo výške 5.-EUR . Obidva poplatky môžu byť zvýšené o prípadné náklady na poštovné alebo prepravné k zákazníkovi.

Viac informácií k doživotnej záruke na stránkach www.dozivotnizaruka.cz. Výrobok je dodávaný s aktivačným kódom doživotnej záruky.

Koss iSpark (doživotná záruka)
Koss iSpark (doživotná záruka)
Koss iSpark (doživotná záruka)