Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Romo CR264A

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Romo CR264A

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Romo CR264A

E, Čistá kapacita chladničky 187 L, Čistá kapacita mrazničky 63 l, Hlučnosť 39 decibel, Mraziaci výkon 3 kg/24h, Klimatická trieda N-ST, Výška 1538 mm, Šírka 595 mm, Hĺbka 625 mm

  • Energetická trieda: E
  • Objem chladničky/mrazničky 187/63 l
  • Vďaka automatickému odmrazovaniu chladničky si tiež ušetríte množstvo práce a času
  • 3 nastaviteľné police z bezpečnostného skla a 2 zásuvky vo vnútri chladničky
  • Vo dverách nájdete dve priehradky, z ktorých jedna je hlboká priehradka na fľaše
  • Mraziaca časť je rozdelená pomocou dvoch celoplastových priehradiek
  • Rozmery: 1580 x 660 x 680 mm (VxŠxH)

Tak neváhajte a kúpte si úspornú kombinoval chladničku už teraz!

Kód výrobku: CR264A

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky s mrazničkou dole

Najpredávanejšie Chladničky s mrazničkou dole

1
2
3
Skladom

Kombinovaná chladnička ROMO CR264A

Dnes je téma zdravej stravy veľmi obľúbená a čím ďalej viac ľudí sa snaží o to, aby jedli iba čerstvé a kvalitné potraviny.Môžete si však nakúpiť tie najlepšie, ale ak im neposkytnete potrebné podmienky pri skladovaní, príde všetka vaša snaha navnivoč.

Všetko sa totiž odvíja už od toho, akú chladničku vlastníte a či je schopná uchovať potraviny v tom najlepšom stave. Jednou z tých, ktorá to dokáže, je kombinovaná chladnička ROMO CR264A.Jedná sa o kvalitný spotrebič, vďaka ktorému sa budete môcť tešiť z chutných a zdravých surovín oveľa dlhšie, než tomu bolo doposiaľ.

Prvotriedna starostlivosť o vaše potraviny

Táto chladnička patrí do kategórie spotrebičov, ktoré vás nadchnú už na prvý pohľad. Jej vzhľad je totiž premyslený do najmenších detailov a výrobca sa snažil o to, aby sa hodila do každej kuchyne a nenarušila jej ucelený vzhľad.

Nie je to však vzhľad, ktorý udrží vaše potraviny čerstvé, aj keď sa jedná o veľmi podstatný detail, ktorý ovplyvní, či si chladničku kúpite, alebo nie. Okrem moderného prevedenia vám chladnička môže ponúknuť veľký úložný priestor, v ktorom vždy nájdete dostatok miesta. Celkový objem spotrebiča je 250 litrov = 187 litrov chladiaca a 63 litrov mraziaca časť.

Milovníkov veľkých nákupov určite poteší, že spotrebič je schopný za 24 hodín zmraziť až 3 kilogramov novo uložených potravín. Najväčšou výhodou však je, že chladnička v prípade výpadku prúdu dokáže udržať potraviny v nezmenenom stave až 17 hodín.

Premyslene usporiadaný vnútorný priestor

Celkový objem chladničky vám nezaručí, že vnútorný priestor budete môcť využiť na 100 %.To však bolo docielené premysleným usporiadaním políc, priehradiek a zásuviek.

Vnútorný priestor je rozdelený 3 nastaviteľnými policami z bezpečnostného skla, na ktoré sa nemusíte báť položiť ani ťažký hrniec s polievkou. Ďalej tu nájdete 2 zásuvky na ovocie a zeleninu.

Vo dverách chladničky potom nájdete 2 priehradky, z čoho jedna je špeciálne prispôsobená na skladovanie fliaš.

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Romo CR264A
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Romo CR264A
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Romo CR264A