Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA

Čistá kapacita chladničky 237 L, Čistá kapacita mrazničky 87 L, Hlučnosť 41 dB, Mraziaci výkon 14 kg/24h, Klimatická trieda SN-T, Výška 1860 mm, Šírka 600 mm, Hĺbka 660 mm

Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku sú viditeľné kozmetické kazy, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.
 • Energetická třída A++ ti zajistí velkou úsporu peněz
 • Funkce NoForst tě zbaví zdlouhávého ručního odmrazování
 • Příhrádka VitaFresh s regulací vlhkosti pro ovoce a zeleninu
 • Příhrádka VitaFresh s regulací vlhkosti pro ryby a maso
 • Funkce SuperChlazení sníží teplotu v lednici, pak můžeš do lednice naskládat nové potraviny
 • Systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu pro dlouhodobou čerstvost
 • FreshSense zajišťuje perfektní klima pro skladování
 • Dva nezávislé chladící okruhy - oddělená regulace teploty pro chladící a mrazící část
 • S policí EasyAccess Shelf vkládej a vyjímej věci rychlostí blesku
 • VarioZone: více flexibility díky variabilně umístnitelným skleněným poličkám a přihrádkám v mrazicím prostoru
 • Perfect Fit: spotřebič může být umístěn přímo u boční zdi nebo nábytku - flexibilní umístění
 • Prémiové LED osvětlení: nahoře a v bocích osvětlí každý kout chladničky a neoslňuje
 • Rozměry: 1860x600x660 (VxŠxH)

Neváhej a pořiď si úspornou lednici plnou chytrých funkcí ještě dnes!

Kód výrobku: KGN36VW35_ZT22

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky s mrazničkou dole

Najpredávanejšie Chladničky s mrazničkou dole

1
2
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má ryha cez dvierka, stlačil pravý predný roh.

Kombinovaná chladnička Bosch KGN 36VW35

Bosch KGN 36VW35 je kombinovaná chladnička, ktorá poskytne Vašim potravinám prvotriednu starostlivosť a vďaka tomu si udrží svoju čerstvosť a chuť po dlhšiu dobu. Pýši sa celkovým objemom 324 litrov - 237 litrov chladiaca časť a 87 litrov mraziaca časť - čo z nej robí ideálneho pomocníka aj pre väčšie rodiny. Zaujme Vás nielen veľkým priestorom a množstvom funkcií - NoFrost technológia, SuperMrazenie/Chladenie, ale aj svojím vzhľadom. Jedná sa totiž o modernú chladničku v nerezovom prevedení, ktorá sa hodí do každej kuchyne.
Ďalej isto oceníte, že vďaka svojej nízkej spotrebe patrí do energetickej triedy A ++, takže šetrí nielen životné prostredie, ale predovšetkým Vašu peňaženku.
V prípade, že máte kuchynský priestor prepojený s obývačku, nemusíte sa báť, že by Vás chladnička rušila. Hlučnosť ani v maximách nepresahuje hranicu 41 dB.

NoFrost technológia

Vďaka technológii NoFrost je vlhkosť zhromažďovaná v hlavnom výparníku, čo má za následok, že sa netvorí vo vnútri spotrebiča ani na potravinách. Chladnička je automaticky v časových intervaloch odmrazovanášpeciálnym chladičom, ktorý sťahuje teplo z chladiacej časti. Nazhromaždená voda je potom odvádzaná von a vyparovaná za pomoci tepla kompresora v špeciálnej zbernej nádobe na to určenej. Výsledkom je, že vo vnútri spotrebiča nehrozí tvorba ľadu a vďaka tomu si potraviny dlhšie udržia svoju čerstvosť a chuť.

LED osvetlenie

Každý už určite niekedy absolvoval nočný výlet do chladničkya pokiaľ ste nechceli svetlom v kuchyni zobudiť celú rodinu, museli ste sa spoľahnúť na osvetlenie v chladničke. LED diódyzaistia rovnomerné neoslnivé rozloženie svetla po celom interiéri. Nielen, že vydrží po celú dobu životnosti chladničky, takže nebudete musieť utrácať peniaze za nové, ale naviac majú nízku spotrebu,čo určite ocení Váš rodinný rozpočet.

Multi Airflow

Inovatívny systém MultiAirflow využíva ventiláciu na rovnomernú distribúciu studeného vzduchu do všetkých úrovní chladiacich aj mraziacich častí. Vďaka tomu je minimalizované nežiaduce kolísanie teploty a zníži sa aj aktívny čas chladenia. Táto moderná technológia má za následok, že potraviny si uchovajú svoju čerstvosť, originálnu chuť a arómu po výrazne dlhšiu dobu.

AirFresh Filter

AirFresh Filter s funkciou AntiBacteria je určený na efektívnu neutralizáciu pachova odfiltrovanie baktérií, ktoré sa nachádzajú vo vnútri chladničky. Pohlcuje ich do seba, čo má za následok, že vzduch v spotrebiči je úplne čistý a svieži. Vďaka tomu nebudete musieť mať strach zo skladovania aromatických potravín, ako sú syrčeky, tvarôžky či cibuľa.
Nemusíte sa ani báť, že by ste filter museli často meniť, je totiž konštruovaný tak, že vydrží plniť svoju funkciu po celú dobu životnosti spotrebiča.

VitaFresh

Kombinovaná chladnička sa pýši priestormi VitaFresh, ktoré sú špeciálne určené na uloženie konkrétnych druhov potravín. Tie si tu udržia svoju čerstvosť a chuť až o trikrát dlhšiu dobu.

 1. Horná suchá zóna

 • V týchto priehradkách môžete udržiavať teplotu okolo 0 °C, čo je ideálna teplota na skladovanie mäsa, salám, syrov a rýb. Navyše sú od seba oddelené, takže nedochádza k prenosu zápachu.

 1. Spodná veľká priehradka

 • Spodná veľká priehradka je určená na skladovanie ovocia a zeleniny. Je špeciálne navrhnutá tak, že potraviny v nej uložené budú dlhšie čerstvé a chutné.

Super mrazenie

V mraziacej častinájdete veľmi efektívnu funkciu supermrazenia. Ide vlastne o to, že sa teplota dočasne zníži na čo najnižšiu teplotu, čo má za následok, že si potraviny dlhšie udržia svoju čerstvosť a chuť. Novo vložené potraviny budú počas chvíľky zmrazené a tie už uložené nepodľahnú teplému vzduchu z vonku. Akonáhle sa dosiahne požadovaná teplota a o kvalitu potravín bude postarané, spotrebič sa automaticky prepne do štandardného chodu a Vy sa už nebudete musieť o nič starať.

Super chladenie

Funkcia superchladenia sa postará o to, aby v chladničke bolo vždy ideálne prostredie a tým sa zabránilo urýchleniu procesu kazenia. Aktivujete ju pomocou špeciálneho tlačidla, ktoré zariadi, že teplota vo vnútri sa zníži na max. 2 °C. Vďaka tomu sa novo vložené potraviny rýchlejšie schladia a už uložené nestratia svoju teplotu. Na ušetrenie energie sa funkcia po 6 hodinách automaticky deaktivuje, takže nemusíte myslieť na to, že by ste ju mali vypnúť.

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Bosch KGN 36VW35, A++ VA