Kamera do auta Mio MiVue C330 FullHD, GPS, 130°

Kamera do auta Mio MiVue C330 FullHD, GPS, 130°

Kamera do auta Mio MiVue C330 FullHD, GPS, 130°

Uhol záberu hlavnej kamery 130°, 1920 x 1080 px, Microsd (transflash), Vstavaný displej , GPS

Kód výrobku: KAMMO5186

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kamery do auta

Najpredávanejšie Kamery do auta

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Váš zberateľ z ciest

Vďaka novej, štýlovej a ľahkej kamere MiVue C330 budete mať vždy dôkaz, čo sa naozaj počas cesty stalo. Priložená zadná kamera zastane pozíciu extra očitého svedka aj za vaším vozidlom. Kamera začne nahrávať ihneď po naštartovaní vozidla a vo FullHD (1080p) zaznamená vašu cestu z prednej aj zadnej strany vozidla. V prípade nehody tak budete mať dôkazný materiál vždy po ruke.

Spoľahlivá kamera

Samozrejme, palubnú kameru môžete používať aj pri jazde krásnou scenériou, aby ste sa potom o svoj zážitok mohli podeliť s priateľmi a rodinou. A vďaka intuitívnej počítačovej aplikácii MiVue Manager môžete zdieľať svoje videá aj na Facebooku a YouTube. Integrovaný GPS modul sleduje vašu trasu, vrátane rýchlosti, nadmorskej výšky, zemepisnej dĺžky a šírky a smeru jazdy. Vďaka údajom o bezpečnostných kamerách, ktoré sa každý mesiac aktualizujú po celú dobu životnosti zariadenia, budete vždy vedieť, kde máte riadiť obzvlášť opatrne. Poteší tiež funkciaparkovací režim s pohybovým senzorom (nutné vykonať aktualizáciu firmware kamery cez stránky výrobcu).

Očitý svedok pre každého

MiVue C330 perfektne kombinuje prednú aj zadnú bezpečnostnú kameru, je vybavená GPS a informáciami o rýchlostných radaroch a je preto ideálnym riešením pre každého, kto chce mať očitého svedka pred aj za vozidlom. A prečo si vlastne zabezpečiť bezpečnostnú kameru do auta? Zlá otázka - záznam z bezpečnostnej kamere môže pomôcť pri vyšetrení zodpovednosti za nehodu a zabráneniu straty vášho poistného bonusu. Byť a cítiť sa bezpečne je pri riadení základ. Tak prečo sa neochrániť pred nástrahami ciest a byť za volantom sebavedomejší. Alebo skôr sa teda pýtať, prečo ju vlastne ešte nemáte?

Kamera do auta Mio MiVue C330 FullHD, GPS, 130°