Menu
Menu

Indesit IWSNC51051CECO

Indesit IWSNC51051CECO

Indesit IWSNC51051CECO

Kód výrobku: IWSNC51051ECO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Spredu plnená práčka Indesit IWSC 51051 C ECO sa určite stane potrebným pomocníkom v každej domácnosti. S týmto spotrebičom šetríte nielen svoj čas, ale aj vodu a energie. Praktické programy ako je Eco Time, Energy Saver alebo odložený štart vám zaručia docielenie optimálnych výsledkov pri praní a tiež vám dopomôže k maximálnej energetickej úspore. Táto práčka sa vďaka svojej nízkej spotrebe radí do energetickej triedy A+.

Vďaka režimu Eco Time netreba vyčkávať na plnú náplň. Táto funkcia môže byť použitá kedykoľvek potrebujete rýchlo vyprať menšiu náplň. Vyprať takto môžete náplň do 3kg ľahko znečisteného bavlneného alebo syntetického odevu a to o 30% rýchlejšie a s úsporou vody a energie až 40%. S voľbou Energy Saver pre program bavlna, syntetika a jeans umožňuje dosiahnuť optimálne výsledky prania s úsporou energie až 70% (v porovnaní s pracím programom bavlna 30°C).

Vynikajúce vlastnosti práčky Indesit IWSC 51051 C ECO dopĺňa 16 pracích programov vhodných pre rôzne typy tkanín a kapacita bubna 5 kg bieliznena jedno pranie. Práčka Indesit má veľmi jednoduché ovládanie. Prací program, počet otáčok pri odstreďovaní aj teplotu prania nastavíte pomocou otočných gombíkov, prídavné funkcie potom navolíte na tlačidlách. O práve prebiehajúcej fáze vás informujú svetelné indikátory. Tento model tiež disponuje 3 športovými programami, ktoré sú vhodné pre starostlivosť o športový odev. Tiež máte možnosť podľa vašich potrieb využiť funkciu odloženého štartu až na 24 hodín. Stačí len pripraviť náplň, pridať prací prostriedok a nastaviť program. Práčka sama spustí pranie vo zvolenom čase. S Indesit IWSNC51051CECO sa pranie stane obľúbenou domácou činnosťou.

Indesit IWSNC51051CECO
Indesit IWSNC51051CECO
Indesit IWSNC51051CECO