Indesit IWSD 51051 C ECO

Indesit IWSD 51051 C ECO

Indesit IWSD 51051 C ECO

Kód výrobku: IWSD51051CECO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Polovičná náplň

Spredu plnená práčka Indesit IWSD 51051 C ECO je vybavená funkciou Eco Time, s ktorou netreba vyčkávať na plnú náplň, táto voľba ponúka svoje uplatnenie, kedykoľvek potrebujete rýchlo vyprať menšiu náplň. Vyprať takto môžete náplň do 3kg ľahko znečisteného bavlneného alebo syntetického odevu o 30% rýchlejšie a s úsporou vody a energie až 40%.

 

Úspora energie

Funkcia prispieva k energetickej úspore tým, že neohrieva vodu použitú pre pranie bielizne. Ide o výhodu pre životné prostredie aj pre účet za elektrickú energiu. Zosilnený účinok a optimalizovaná spotreba vody vskutku zaručujú optimálne výsledky počas rovnakej priemernej doby zodpovedajúcej štandardnému cyklu. Pre dosiahnutie lepších výsledkov prania sa odporúča použiť tekutý prací prostriedok.

 

 

 

Časovač odloženého štartu

Vďaka časovaču si môžete nastaviť čas, v ktorom má byť vaša bielizeň vypraná. Prispôsobte si tak pranie vášmu dennému harmonogramu. Podľa vašich potrieb je možné odložiť program až na 24 hodín. Pripravte náplň, pridajte prací prostriedok, nastavte program a práčka spustí pranie v zvolenom čase.

 

Špeciálne športové programy

Indesit ponúka širokú škálu špeciálnych programov pre efektívne pranie rôznych typov tkanín podľa vašich potrieb. Jedným zo špeciálnych programov je určený pre športové oblečenie. Outdoorové oblečenie je vyrobené zo špeciálnych materiálov a niektoré sú opatrené aj impregnáciou. Častým praním sa samozrejme impregnácia stráca a aj materiály nevykazujú funkčné vlastnosti ako na začiatku. Správnu starostlivosť možno tento proces výrazne spomaliť a predĺžiť tak životnosť vášho športového oblečenia. Práčka Indesit IWSD 51051 C ECO predstavuje špeciálny program určený pre outdoorové oblečenie, vďaka ktorému vaše funkčné oblečenie zostane dlho ako nové.

 

Indesit IWSD 51051 C ECO
Indesit IWSD 51051 C ECO
Indesit IWSD 51051 C ECO