Indesit IWE 71282 ECO

Indesit IWE 71282 ECO

Indesit IWE 71282 ECO

Kód výrobku: IWE71282ECO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Predom plniteľná práčka INDESIT IWE 71282 ECO (EU) patrí medzi spotrebiče jednej z najúspornejších energetických tried na trhu, triedy A + +. Úspornejšie už sú len spotrebiče energetickej triedy A +++. Odhadovaná denná spotreba práčky je 1,05 kWh energie. V priebehu kalendárneho roka spotrebuje energie približne 383 kWh.

 

Účinnosť prania a odstreďovania

Práčka ponúka tú najlepšiu účinnosť prania označovanú písmenom A. Tento parameter všeobecne označuje schopnosť práčky vyprať bielizeň a odstraňovať škvrny a špinu. Účinnosť odstreďovania býva označovaná písmenami AF, kde A je triedou najlepšie s najnižším množstvom zvyšnej vody v bielizni. Popisuje množstvo zvyšnej vody po skončení procesu odstreďovania. Je vyjadrená v percentách a vztiahnutá k aktuálnej hmotnosti suchej bielizne.

 

Úsporné funkcie

Nielen, že je popisovaná práčka zástupcom jednej z najúspornejších tried na trhu, ponúka ale aj ďalšie úsporné funkcie starajúci sa o minimalizáciu spotreby. Medzi tieto funkcie patrí funkcia Energy Saver a Eco Time. Funkcia Energy Saver, používaná pre program Bavlna, Syntetika a Jeans, umožňuje dosiahnuť optimálne výsledky prania s až 70% úsporou energie. Eco Time je určená maximálne pre 3kilogramovou náplň ľahko znečisteného bavlneného alebo syntetického prádla, ktoré vyperie o 30 % rýchlejšie, s až 40% úsporou vody a energie.

Práčka INDESIT IWE 71282 ECO (EU) spotrebuje 50 litrov vody na jeden prací cyklus. Umožňuje navoliť rýchlosť odstreďovania až do 1200 ot./min. Jej hlučnosť pri procese prania je 56 dB, pri odstreďovaní 77 dB. Ponúka praktickú možnosť podstavby a umiestnenia pod pracovnú linku. Je vybavená ochranou proti pretečeniu, kontrolou nevyváženosti bielizne, komunikačným displejom a 46 cm širokým plniacim otvorom.

 

Pracie programy

Práčka ponúka 16 pracích programov. Okrem plákania, odstreďovania, vypúšťania vody a predpierania medzi ne patria:

 • Jeans -program so zvláštnou starostlivosťou venovanou ochrane sýtosti farieb oblečenia z džínsoviny a denimu
 • Expresné pranie -program, ktorý dokáže za 15 min vyprať až 1,5 kg jemne znečisteného oblečenia
 • Špeciálna obuv -program navrhnutý pre tú najlepšiu starostlivosť o športovú obuv
 • Šport Light -program zaisťujúci ideálnu starostlivosť o športové oblečenie
 • Cyklo Šport Intensive -špeciálna starostlivosť o cyklistické oblečenie
 • Odstránenie škvŕn -špeciálny program na odstraňovanie škvŕn
 • Syntetika
 • Vlna
 • Bavlna

Indesit IWE 71282 ECO