Menu
Menu

IdeaCentre AIO C540 i5-3330s

IdeaCentre AIO C540 i5-3330s

IdeaCentre AIO C540 i5-3330s

Kód výrobku: 57315740

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
All in One PC

Lenovo IdeaCentre AIO C540 i5-3330s je ďalším z radu systémov, ktorý integruje celý počítač do jedného útleho tela LCD displeja. Predstavuje všestranne použiteľný systém so základným výkonom a malými nárokmi na priestor. Je navrhnutý tak, aby sa stal skvelým spoločníkom vo vašej rodine, ako pre prácu, tak zábavu a tiež elegantným doplnkom vašej domácnosti či kancelárie.


Nad displejom sa nachádza integrovaná webkamera, ktorá Vám umožní komunikovať s Vašimi priateľmi prostredníctvom internetu. Výsledné video hovory s Vašimi priateľmi alebo rodinou budú ďaleko detailnejšie a vernejšie zachytia náladu alebo atmosféru snímanej scény.


Počítačové zostavy Lenovo IdeaCentre AIO C540 i5-3330s predstavujú ideálnu voľbu pre kancelárie alebo domácnosti, ktoré si chcú užiť multimediálnu zábavu alebo bežnú kancelársku prácu na počítači s primeraným výkonom. V tele prístroja sa nachádzajú energeticky menej náročné komponenty, ktoré disponujú klasickým výkonom a veľmi nízkou spotrebou. Spotreba bola znížená aj vďaka použitej LED technológii podsvietenia, ktorá okrem zobrazenie verných farieb disponuje aj nízkou energetickou spotrebou. Vďaka výkonnej grafickej karte si môžete zahrať aj stredne náročné herné tituly a výkonovo prístroj zvládne spracovať aj s niekoľko otvorenými programami, čiže takzvaný multitasking.


Operačný systém Windows 8je navrhnutý pre každodenný digitálny život a pohodlnú prácu. Môžete byť neustále v kontakte s rodinou, priateľmi a obchodnými partnermi, využívať nové aplikácie a ľahko spravovať dáta. S novinkami, ako je úvodná obrazovka, ovládacie tlačidlá, konto Microsoft alebo služba Windows Store bude práca pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým. Systém je už v základe vybavený radom aplikácií, ale so službou Windows Store môžete získať mnoho ďalších. Vaše kontakty, súbory, aplikácie, nastavenia aj weby môžete mať vždy po ruke s účtom Microsoft. K dispozícii máte aj nový webový prehliadač Internet Explorer 10, ktorý je rýchlejší, bezpečnejší a intuitívnejší.

IdeaCentre AIO C540 i5-3330s