HTC Desire 620 (A31) Gloss White/Light Grey Trim

Tovar je vypredaný

HTC Desire 620 (A31) Gloss White/Light Grey Trim

Kód výrobku: 99HADD051
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mobilné telefóny

Inovovaný model Desire 610 si vyslúžil vlastné označenie HTC Desire 620. Od svojho predchodcu sa v mnohých ohľadoch nelíši, ale keď už sa dočkal zmeny, bola podstatná. Tou vôbec najviditeľnejšou je väčší displej, konkrétne 5 palcov. S väčšou uhlopriečkou súvisí aj väčšie rozlíšenie 1280x720 pixelov. Okrem väčšieho displeja sa Desire 620 dočkal aj modernejšieho procesora.

Štvorjadrový procesor Snapdragon 400 nahradil model Snapdragon 410 opäť so štyrmi jadrami a frekvenciou 1,2 GHz. Procesor podporuje 64-bitovú architektúru. Verným partnerom procesora je grafický akcelerátor Adreno 306. Svižný chod systému Android 4.4 zaručuje operačná pamäť RAM s kapacitou 1 GB. Interná pamäť pre ukladanie má kapacitu 8 GB, ale veľkou výhodou je prípadné rozšírenie. Pamäťový slot pojme karty s kapacitou až 128 GB. Uspokojí tak aj náročných.

Fotoaparát má rozlíšenie 8 Mpixa je vybavený automatickým zaostrovaním a LED diódou. Voliť môžete aj z rôznych režimov, ako sú HDR, Panoráma alebo Makro. Video dokáže HTC Desire 620 natáčať vo Full HD rozlíšení rýchlosťou 24 snímok za sekundu. Výrazného vylepšenia sa dočkala predná kamerka. Poteší priaznivcov selfie fotiek, pretože má rozlíšenie 5 Mpix.

Smartfón disponuje všetkými potrebnými funkciami pre pripojenie k Internetu od Wi-Fi, cez 3Gaž po LTE. Nechýba ani Bluetooth alebo NFC pre dátové prenosy a pri zdieľaní obsahu zaiste potešia také drobnosti ako DLNA prenos. Samozrejmosťou je GPS modul, pre zistenie polohy a navigovanie. Predinštalované prostredie ponúka niekoľko zaujímavých aplikácií, medzi nimi napríklad plnú verziu Polaris Office 5 pre správu dokumentov.