HT-SB32D ROZBALENO

Tovar je vypredaný

HT-SB32D ROZBALENO

Kód výrobku: HTSB32D_ZT01
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Audio, video, foto zľavnené

Dôvody zaradenia medzi bazárový tovar:                                  

  • vybalené / vyskúšané

 

Pre každého, kto miluje kvalitný zvuk a nemá dostatok priestoru pre sústavu reproduktorov, máme skvelé kompromisné riešenie. Tým je soundbar HT-SB32D. Vďaka kvalitnému zosilňovaču s výkonom 60 W budú vaše filmy aj hudba dokonale čisté a poriadne hlasné. Systém disponuje aj bezdrôtovým Bluetoothrozhraním, vďaka čomu si doprajete bezdrôtové počúvanie hudby napríklad z mobilného telefónu. Spárovanie prístrojov ešte uľahčí NFC technológie. Aby bol zvuk kvalitný, treba ho aj kvalitne dopraviť do reproduktorov. Pre tento účel je soundbar vybavený optickým digitálnym rozhraním a aj analógovýmkáblom. Vyberte si to najlepšie pre vaše uši a žite svoj ​​rytmus!

   

Počúvajte hudbu neobmedzene z telefónu, tabletu alebo notebooku bez zbytočných a nepraktických káblov. Technológia Bluetooth spolu s NFC rýchlym a pohodlným párovaním sa postará o maximálny komfort a pôžitok z počúvania hudby. Stačí priložiť váš telefón k SoundBaru a párovanie sa vykoná ihneď. Potom už len zvoľte, na čo máte práve náladu a vychutnajte si tú pravú domácu pohodu.

           

Výkonné 60W reproduktory potrebujú aj kvalitný zdroj hudby, preto je soundbar vybavený analógovým a digitálnym optickým audio vstupom, vďaka čomu môžete soundbar prepojiť aj s tými najlepšími AV zosilňovačmi na trhu. Ten najlepší zvuk totiž vždy začína u kvalitného zdroja. Automatické rozpoznanie aktivity šetrí elektrickú energiu. Uľahčite svojej peňaženke aj životnému prostrediu. Pre ešte krajší efekt je soundbar ľahko primontovateľný na stenu. Dajte voľnosť svojej tvorivosti!

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape