Hrniec Tefal D2304652 Sensorielle, 24cm

Hrniec Tefal D2304652 Sensorielle, 24cm

Hrniec Tefal D2304652 Sensorielle, 24cm

Kód výrobku: D2304652

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Najpredávanejšie Príslušenstvo

1
Skladom
2
Skladom
3

Vysoko kvalitný hrniec s antiadhéznym povlakom D2304652 z kolekcie Sensorielle patrí medzi špičkové výrobky francúzskej firmy Tefal. Dopraje vám objem 5 la priemer 24 cm pre jednoduché, zábavné varenie pre rodinu i priateľov - z jednej dávky nakŕmite 6-8 osôb. Hrniec vás na prvý pohľad zaujme krásnou vínovo červenou farbou a elegantným dizajnom, vďaka ktorým sa bude vo vašej kuchyni skvele vynímať. Spoločne s hrncom obdržíte odolnú sklenenú pokrievku z varného skla s reguláciou odvodu pár.

Hrniec disponuje špeciálnym lisovaným profilovaným dnom Intensium Resistal, ktoré je vybevené kanálikmi po celej ohrevnej ploche pre lepšiu odolnosť proti skrúteniu. Toto medené dno zaručí rovnomernú distribúciu tepla. Nový, nepriľnavý vnútorný povrch IntesiumTM je šesťvrstvový minerálny povrch s tvrdou keramickou bázou obohatený zafírom s vynikajúcou odolnosťou proti poškriabaniu, dlhou trvanlivosťou a 3D efektom. Umožní vám dokonalé varenie bez použitia akéhokoľvek tuku alebo oleja a budete môcť používať aj kovové kuchynské náčinie. Samozrejmosťou je indikátor správneho rozpálenia Thermo-Spot zabudovaný do povrchu, ktorý signalizuje dosiahnutie ideálnej teploty pre začatie vyprážania. Tak budete môcť varenie dotiahnuť k dokonalosti. Jedná sa o dve vrstvy citlivé na teplotu, ktoré sú rôzne sfarbené. Keď teplota panvice dosiahne cca 180 stupňov, farby sa zjednotia.

Ak je pre vás varenie radosťou, tento hrniec vaše pocity ešte umocní. Je určený na použitie na plynových, elektrických a sklokeramickýchsporákoch a varných doskách. Varenie vám uľahčí ergonomicky tvarovaná, elegantná rukoväť. Po obede vás potom poteší ľahká čistiteľnosť nepriľnavého povrchu a možnosť umývania hrnca v umývačke riadu. Priaznivci ochrany životného prostredia a zdravého varenia ďalej ocenia, že povrchy spoločnosti Tefalúplne bezpečné ako pre užívateľov, tak pre životné prostredie. Neobsahujú PFOA, olovo, kadmium, ani iné nebezpečné látky, a sú plne recyklovateľné.