Hrniec Tefal C9084652 Ceramic Control Induction, 24cm

Tovar je vypredaný

Hrniec Tefal C9084652 Ceramic Control Induction, 24cm

Kód výrobku: C9084652
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo

Veľmi kvalitný hrniec Tefal Ceramic Control Induction je tým perfektným spoločníkom do vašej kuchyne. Ponúka veľkosť 24 cm v priemere, takže v ňom ľahko uvaríte i pre veľkú rodinu, a vďaka najnovším technológiám firmy Tefal vám pomôže zjednodušiť a zefektívniť prácu v kuchyni. Pre dusenie je vybavený odolnou sklenenou pokrievkou. Hrniec sa pýši novým keramickým povrchom, odolným proti oderu a použitiu kovového kuchynského náčinia. Silné dno Induction s diskom z nerezovej ocele zaisťuje efektívny a rovnomerný rozvod tepla po celej spodnej ploche nádoby, a je tiež odolné proti deformáciám, takže sa vám riad ani po rokoch neskrúti. Ani mixovanie priamo v hrnci nepredstavuje žiadny problém.

Elektrika, indukcia, keramika, plyn - či už máte v kuchyni akýkoľvek tepelný zdroj, tento hrniec si s ním bude rozumieť. Okrem toho je vhodný aj na zapekanie v rúre, ak teplota nepresiahne 175°C. Extra odolný povrch tohto strieborného hrnca vyniká silnou rezistenciou voči tepelným šokom a vysokou nepriľnavosťou, vďaka ktorej svoje jedlo zaručene nikdy nepripálite. Nechýba ani múdra technológia Thermo-SpotTM, ktorá indikuje, kedy panvica dosiahla ideálnu teplotu. Nedôjde tak k nadmernému rozohriatiu dna, čo zaručí ten najlepší výsledok vašich kuchárskych snáh. Ergonomicky tvarované rukoväte uľahčia manipuláciu s hrncom a ochránia vás pred popálením. Zaoblené okraje uľahčia nalievanie a podávanie pokrmu, a po jedle panvica poteší ľahko čistiteľným povrchom.

Priaznivci zdravého životného štýlu iste ocenia, že výrobky spoločnosti Tefalsú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium ani PFOA či iné škodlivé látky.