Hra pro konzoli Middle-earth: Shadow of War - Xbox One

Tovar je vypredaný

Hra pro konzoli Middle-earth: Shadow of War - Xbox One

Kód výrobku: 5051892209403
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herná zóna

 

 

 

PRÍBEH ZO SVETA PÁNA PRSTEŇOV

Voľné pokračovanie nečakaného hitu Shadow of Mordor nám predstaví originálny príbeh s návratom Taliona a Celebrimbora, ktorí majú za úlohu preniknúť cez nepriateľské línie a vytvoriť armádu s ktorej pomocou sa postavia Temnému Lordovi Sauronovi. Shadow of War sa odohráva medzi udalosťami Hobita a Pána prsteňov.

 

 

 


 

 

OVPLYVNITE SVET STREDOZEME

V hre budete mať k dispozícii tzv. Prsteň Moci a stretnete sa so smrtiacimi nepriateľmi, vrátane Saurona a jeho Nazgula, v monumentálnej bitke o Stredozem. Shadow of War opäť ponúkne otvorený svet a vylepšený systém Nemesis. Robustný systém je teraz aplikovaný na celý svet, kde hráč svojimi akciami a rozhodnutiami utvára okolité prostredie a postavy.

 

 

 

 

ROZVINUTÝ NEMESIS SYSTÉM

Zažite bohatší a osobitejší svet plný nových druhov nepriateľov, silnejších osobností a hlbších príbehov. Keď napríklad chcete obsadiť pevnosť škriatkov, ale zatiaľ na ňu nestačíte, musíte ju oslabiť. Jedným zo spôsobov je vylákanie a likvidácia šéfa, ktorý je podriadený vládcovi pevnosti. Rovnako tak môžete zničiť monumenty, ktoré reprezentujú škriatkovský klan vládnuci v regióne, do ktorého spadá aj spomínaná pevnosť. Každý klan a jeho zameranie pritom ovplyvňuje podobu regiónu.

 

 

 

 

DRACI!

S drakmi sa stretnete náhodne alebo v rámci príbehovej kampane. V hre nájdete niekoľko druhov, ktoré možno vždy za pomoci zásahu do hlavy poslať k zemi a potom na ne nasadnúť alebo ich jednoducho zblízka zlikvidovať. Neskôr v hre možno využiť aj schopnosť, vďaka ktorej draka ovládnete z diaľky. Potom môžete za pomoci niekoľkých typov útoku rozsievať skazu v radoch škriatkov a prípadne ich aj zožrať, čo drakovi obnoví zdravie.

 

 

 

 

PREPRACOVANÝ STROM SCHOPNOSTÍ

Po odomknutí určitej schopnosti ju môžete ďalej upravovať a odomknúť si hneď niekoľko nových verzií. Napríklad vylepšenie Elven Agility, ktoré umožňuje rýchlejší pohyb a šplhanie, umožní Talionovi počas boja v okamihu prekonať kratšiu vzdialenosť. Niektoré schopnosti dávajú priestor aj duchovi elfa Celebrimbora, ktorý je s Talionom zviazaný. Vďaka schopnosti Deadly Spectre sa o zabitie nalákaného nepriateľa postará Celebrimbor, zatiaľ čo s Talionom môžete robiť niečo iné. A toto je len malá ukážka zo všetkých schopností.