HP Stream 14-ax001 X9W71EA, modrá

Tovar je vypredaný

HP Stream 14-ax001 X9W71EA, modrá

  • Nízká váha a malé rozměry dělají s přístroje ideálního společníka na cesty a časté přenášení
  • Displej s vysokým HD rozlišením poskytne dostatečné detaily pro práci i sledování videí
  • Kompaktní velikost a nízká hmotnost činí z tohoto notebooku skvělého společníka na cesty
  • Procesor od firmy Intel se postará o plynulý běh všech prováděných činností
  • Ultrarychlý eMMC disk slibuje bleskové spouštění systému i nainstalovaných programů
  • Operační systém Windows 10 je uživatelsky přívětivý a především velmi svižný
  • Baterie zajistí dlouhou výdrž, díky čemuž můžete pracovat nepřetržitě i bez přístupu k elektrické síti
  • USB port třetí generace je až desetkrát rychlejší než jeho předchůdce 2.0 a zkopíruje či přesune vaše soubory doslova v okamžiku
  • Touchpad podporuje vícedotyková gesta, která dobře znáte z mobilních telefonů a nabízí tak intuitivní a pohodlné ovládání
  • Stereofonní reproduktory jsou podpořeny technologií DTS Studio Sound a poskytnou tak vyladěný zvuk
Kód výrobku: 14AX001NC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Notebook s vysokou mobilitou a výkonom pre pohodlný prístup na internet - taký je HP Stream 14-ax001 X9W71EA, ktorý sa pýši vysokou výdržou, veľmi tichým chodom a rýchlym eMMC SSD diskom. Popri tom samozrejme disponuje celou škálou podporných technológií pre bezproblémové surfovanie na internete, pracovné úlohy a ďalšie činnosti. Cez intuitívne rozhranie operačného systému Windows 10 Home dosiahnete úspech.

Súčasťou balenia je ročné predplatné Microsoft Office 365 a McAfee LiveSafe™ (na 30 dní).

 

Úsporný výkon

Dostatočný výkon pre surfovanie na internete či prácu s dokumentami poskytuje úsporný procesor Intel® Celeron N3060 bežiaci na frekvencii 1,6 GHz (až 2,48 GHz). Spolu so 4 GB operačnej pamäte RAM DDR3 zvládne všetky nenáročné úlohy s gráciou. Osobné dáta aj operačný systém Windows 10Home sú uložené na rýchlom eMMC SSD disku s kapacitou 32 GB.

Kompaktná veľkosť

Rozlíšenie displeja s uhlopriečkou 14" dosahuje hodnotu 1366 x 768 px, čo je dostatok pre prehľadné zobrazenie používateľského rozhrania, online videí aj prehľadnú prácu s dokumentami. Spracovanie obrazových dát má na starosti grafická karta Intel® HD 400. V hornej časti displeja je umiestnená VGA webová kamera vhodná pre videohovory. Samozrejmosťou sú tiež integrované stereo reproduktory a mikrofón.

 

Bezdrôtové pripojenie

HP Stream 14-ax001 X9W71EA je stvorený pre on-line svet. Rýchle bezdrôtové pripojenie Wi-Fi podporuje štandard 802.11ac, vďaka ktorému môžete dosiahnuť úžasné prenosové rýchlosti. Pre párovanie s blízkymi zariadeniami využijete Bluetooth 4.2. Pre pripojenie ďalších zariadení môžete využiť 2x USB 3.1, 1x USB 2.0, HDMI alebo kombinovaný konektor pre slúchadlá a mikrofón. Samozrejmosťou je aj čítačka pamäťových kariet.

Ďalšie vlastnosti

Pre zadávanie dát slúži pohodlná klávesnica bez numerickej časti a touchpad. Napájanie 3 článkovej batérie s kapacitou 41 Wh prebieha cez dodávaný napájací adaptér.