HP Slate 7 6103 (G3M94EA) strieborný

Tovar je vypredaný

HP Slate 7 6103 (G3M94EA) strieborný

Kód výrobku: SLATE76103
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Android tablety
S tabletom HP Slate7 VoiceTab máte možnosť volať cez 3G. Nedostatku výkonu sa rozhodne obávať nemusíte. Hewlett Packard, gigant na poli výpočtovej techniky, stavil na štvorjadrový procesor, tak aby zabezpečil dostatok výkonu nielen pre prehľadávanie webu, ale aj pre multimediálnu zábavu všetkého druhu.
 
Nastavit jako hlavní

Práve vďaka štvorjadrovému procesoru Marvell s taktom jadier 1,2 GHz si užijete veľa zábavy a žiadne dlhé čakanie. Tablet HP bez problému zvláda nielen prehliadania webových stránok, ale aj filmy, hry a Multitaskingové procesy. Operačná pamäť s kapacitou 1 GB je zárukou pohodlného užívania tabletu. Viacdotykový WVA displej s uhlopriečkou 7" (17,8 cm) pracuje s rozlíšením 1280x800 v pomere strán 16:10. Použitím technológie IPS sú zaistené široké pozorovacie uhly, takže sa obraz nemení ani pri pohľade na naklonený tablet.

Po nasadení hands-free a vložení SIM karty (1x SIM + 1x micro SIM) môžete tablet využívať aj na 3G hlasové volanie. Jeho všestrannosť potvrdzuje aj dvojica kamier. Predná, určená k videohovorom, má rozlíšenie 2 Mpix a so zadnou zaobstaráte snímky s rozlíšením 5 Mpix. Hlavnému fotoaparátu nechýba ani automatické zaostrovanie. Pre uloženie fotografií alebo videa je pripravených 16 GB voľného priestoru. O ďalších 32 GB sa môže kapacita rozšíriť vložením pamäťovej karty microSD.

 
Tablet disponuje dnes už klasickými snímačmi ako sú akcelerometer, eKompas, gyroskop alebo senzor blízkosti. Cestovateľom príde vhod vstavaný GPS moduls funkciou asistovaného štartu A-GPS, ktorá pri vyhľadávanie vychádza z dát stiahnutých z internetu a urýchli úvodné načítanie trasy. Bezdrôtová komunikácia s inými zariadeniami prebieha cez Bluetooth 3.0. Na pripojenie kábla slúži micro USB port. Predinštalovaný systém Android 4.2 Jelly Beanje vstupnou bránou do rozsiahleho sveta spoločnosti Google. Služba Play ponúka tisíce aplikácií, Google Maps vám zobrazí aktuálnu mapu a so svojimi výletmi sa môžete pochváliť na sociálnej sieti Google+.

Hlavné vlastnosti

  • uhlopriečka 7"
  • štvorjadrový procesor Marvell 1,2 GHz
  • Android 4.2 Jelly Bean
  • 3G 
  • GPS
  • Bluetooth