HP ProBook 450 W4P20ES

Tovar je vypredaný

HP ProBook 450 W4P20ES

Kód výrobku: W4P20ES
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

HP ProBook 450 je navrhnutý pre maximálnu produktivitu, stane sa tak ideálnou voľbou pre riešenie každodenných pracovných záležitostí. Elegantný a odolný dizajnumožní užívateľovi bezpečný prenos s možnosťou pracovať kdekoľvek.

Výkon

O vysoký výkon sa stará 2-jadrový procesor Intel Core i5-6200Upracujúci s frekvenciou 2,3 ​​GHz. Procesor je doplnený 4GB operačnou pamäťou typu DDR4. O grafickú stránku veci sa stará grafická karta Intel HD Graphics. Pre ukladanie dátových súborov je k dispozícii rýchly 256GB SSD disk. Pre čítanie prenosných médií nechýba ani DVD±RW optická mechanika. OS je tu Windows 10 Pro.

 

 

Displej a klávesnica

Zobrazenie zaisťuje 15.6" Full HD displej s rozlíšením 1920 x 1080 bodov. Na živom displeji si vychutnáte výnimočnú ostrosť a realistické farby. Externé monitory možno pripojiť dva a vzhľadom na to, že integrovaný displej je pripojený pomocou EDP, môžu obaja externé monitory bežať súčasne s interným displejom v režime rozšírenej plochy (tri obrazovky súčasne). Ak radi pracujete v noci, určite oceníte praktické podsvietenie klávesnice (podsvietenie sa zapína skratkou Fn+F3).

 

 

Možnosti konektivity

Konektorová výbava zahŕňa všetky základné rozhrania. Na ľavom boku nájdete dvojicu USB 3.0, obrazové výstupy (VGA a HDMI 1.4a) a napájanie. Na pravom boku je okrem optickej mechaniky miesto tiež pre dve USB 2.0, kombinovaný zvukový konektor a pripojenie do počítačovej siete LAN. Výbavu zakončuje čítačka pamäťových kariet SD XC v skosenej prednej hrane základne.

 

 

Ďalšie funkcie

Notebooku nechýba podpora pre moderné ochranné prvky vrátane HP Client Securitys možnosťou šifrovania dát uložených na pevnom disku. Nikto nepovolaný sa tak k vašim citlivým dátam nedostane. Batéria síce nemá veľkú kapacitu, ale vďaka úsporným komponentom umožní na jedno nabitie bez väčšieho obmedzovania viac ako päť hodín prevádzky pri kancelárskych činnostiach.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape