HP ProBook 450 (H6Q07ES)

Tovar je vypredaný

HP ProBook 450 (H6Q07ES)

Kód výrobku: H6Q07ES
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Notebooky

Multimediálny notebook HP ProBook 450 určite poteší každého, kto si na počítači okrem kancelárskych programov či práce s videom rád spustí i počítačové hry. Je vybavený 15-palcovým displejom s rozlíšením 1366 x 768 pixlov, pevným diskom s kapacitou 1000 GB a takisto optickou DVD mechanikou. To všetko v elegantnom čierno-striebornom dizajne, za ktorý sa nebudete musieť hanbiť. HP ProBook 450 je vďaka precízne vybalancovanej kombinácii výkonu, štýlu a ceny ideálny predovšetkým pre študentov.

Dostatok výkonu zaisťuje dvojjadrový procesor Intel Core i5 postavený na architektúre „Ivy Bridge". Ten pracuje na frekvencii 2,6 GHz, krátkodobo však vďaka technológii „Turbo Boost" dokáže pracovať až na frekvencii 3,2 GHz. Dopĺňa ho 8 GB operačnej pamäte, ktorú možno voliteľne rozšíriť až na 16 GB. A s takýmto výkonom nebude žiadna hra ani grafický program problémom.


Samozrejme, že hráčov i profesionálov bude zaujímať i grafický výkon, ten v tomto prípade zaisťuje dvojica grafických kariet - integrovaná Intel HD Graphics 4000 a dedikovaná grafická karta AMD Radeon HD 8750M s 2 GB vlastnej pamäte, ktoré nebude prekážať ani spúšťaniu počítačových hier s 3D grafikou založenou na DirectX 11.

Svoje dáta si môžete uložiť na pevný disk s kapacitou 1 TB. Pri cestovaní sa o ne nemusíte báť - technológia HP 3D DriveGuard pomáha chrániť vaše dáta na cestách vďaka detekcii náhodných pohybov a zastaveniu čítacích hláv na disku, ktoré chráni váš pevný disk.

Na zabezpečenie počítača nemusíte používať len heslo, HP ProBook 450 vďaka integrovanej čítačke odtlačkov prstov umožňuje aj tento druh zabezpečenia. Nemusíte sa preto obávať straty hesla, jednoducho prejdete prstom po čítačke a môžete pracovať. Počítače HP ProBook sú podrobované náročným testom až 115 000 hodín, aby sa zaistilo, že obstoja v náročných pracovných podmienkach.