HP ProBook 450 G4 Y7Z33ES, strieborná

Tovar je vypredaný

HP ProBook 450 G4 Y7Z33ES, strieborná

Kód výrobku: Y7Z33ES
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

ProBook 450 Y7Z33ES od výrobcu HP je ideálny pre každodennú prácu. Stane sa tak vhodnou voľbou pre profesionálov v podnikovom prostredí alebo v malých a stredne veľkých firmách. Vďaka svojej príslušnosti k radu ProBook notebook získava nielen zvýšenú mechanickú odolnosť, ale aj zabezpečenie proti neoprávnenému prístupu.

Skvelý obraz

HP ProBook 450 Y7Z33ES predstavuje zlatú strednú cestu medzi notebookom určeným pre ustálené uloženie na jednom mieste a občasným prenášaním. Strieborný notebook vytvára profesionálny štýl, vďaka ktorému sa bude skvele vynímať na pracovnom stole doma aj v kancelárii. Úchvatný pohľad bude potom aj na nedotykový displej prístroja s uhlopriečkou 15,6 "a Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Ten tak poskytne skvelý obraz a maximum detailov ako pre prácu, tak pre zábavu. HP ProBook 450 Y7Z33ES skrátka poskytne všetko, čo si žiada moderná doba.

Výkon

Pod kapotou prístroja sa ukrýva dvojjadrový procesor Intel Core i3-7100Us frekvenciou 2,4 GHz a operačná pamäť s kapacitou 8 GB. Tvorte dokumenty prehrávajte Full HD videá alebo hrajte hry. Procesor Intel Core i3 vám k tomu vytvorí ideálne podmienky. Bez problémov je zaistený dostatočný výkon pre hladký beh operačného systému aj nainštalovaných programov. Pre lepšie herné zážitky je notebook HP vybavený samostatnou grafickou kartou NVIDIA - GeForce 930MX s 2 GB vlastnej pamäte, ktorá má dosť výkonu aj pre hranie hier. Pre ukladanie dát je k dispozícii kombinácia 2 diskov (1 TB + 128 GB). Máte tak možnosť uložiť dáta na priestrannejší plotrový disk (HDD) a operačný systém s najčastejšie používanými aplikáciami umiestniť na bleskurýchly SSD.Táto kombinácia vedie k zvýšeniu rýchlosti pri načítaní dát. Môžete sa tak tešiť na dlhodobý ultrarýchly štart obľúbených aplikácií.

Vysoká výdrž batérie

Ovládať svoj stroj budete cez operačný systém Windows 10, ktorý doznal oproti svojim predchodcom mnohých vylepšení. Prácu a ovládanie vám uľahčí napríklad prepracovaná ponuka Štart obohatená o praktické dlaždice alebo užitočné Rýchle vyhľadávanie. Pre zábavu je potom pripravený rad aplikácií a hier sťahnutých z internetového obchodu Windows Store. S notebookom HP ProBook 450 Y7Z33ES skrátka nemáte šancu sa nudiť. Prístroj navyše sľubuje výdrž batérie až 14 hodín, vďaka čomu sa nemusíte obávať náhlemu vybitiu batérie a strate cenných dát.