HP Pavilion 570-p071nc, 1JU90EA

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 570-p071nc, 1JU90EA

Kód výrobku: 1JU90EA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné PC

Späť v plnej sile

Spoločnosť HP zvolila pre stolnú verziu PC prevedení MiniTower, ktoré so všetkými komponentmi dosahuje váhu 5,7 kg. Dômyselný strieborný vzhľad sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Celkový dizajn, zvýraznený štýlovým vzorom na prednej strane, pôsobí elegantnekompaktne a praktickyVo vnútri tohto modelu sa nachádza silná grafická karta od NVidia GeForce GTX 1050, ktorá je určená pre náročnejšie spracovávanie úloh, a rýchly štvorjadrový procesor Core i7-77001TB pevný disk  dopĺňa rýchlejší 256GB SSD disk PCIe® NVMe™  zapojený v rozhraní M.2 SSD.

 


 

Cieli na stredne náročných hráčov

NVidia GeFroce GTX 1050 nesklame žiadnych hráčov s požiadavkami na hranie vo Full-HD rozlíšení so strednými detailami. Pohodlne zvládne obľúbené hry žánru MOBA alebo tímové FPS Overwatch či CS: GO. 14nanometromá technológia a najnovšie jadro Pascal s taktom 1354 MHz plne nahradí a o 19 % výkonnostne predbehne predchádzajúce GTX 950. Grafika pridáva k už tak veľkej 16GB operačnej pamäti ďalšie vlastné 2 GB pre spracovanie hier aj aplikácií a zaistí tak ich plynulý chod.

 


 

Moderná architektúra Kaby Lake

Procesor Intel Core i7-7700 generácie Kaby Lake ponúka naozaj vysoký výkon v podobe 4 jadier so základnými taktmi 3,6 GHz, pričom nie je problém zvýšiť ich na 4,2  GHz v režime Turbo. Čip podporuje pamäte DDR4 a 4K video, je optimalizovaný pre zníženie spotreby a jeho trojúrovňová vyrovnávacia pamäť má v L3  MBPre nenáročnú prácu sa automaticky zapne integrovaná grafická karta Intel HD 630.

 


 

Výborne rozmiestnené konektivita

Stred prednej strany vypĺňa optická mechanika určená pre čítanie aj napaľovanie DVD RWPod ňou vystupuje kombinovaný konektor pre slúchadlá a mikrofónčítačka pamäťových kariet  3 v 1, najnovší a najrýchlejší USB Type C port a nakoniec USB verzie 3.0 .

Na zadnej strane sa klasicky nachádza napájacia zásuvka od 180W  zdroja, USB porty verzie 3.0 a staršie 2.0zvukový výstup aj vstup, konektor pre mikrofón a sieťový RJ-45 adaptér pre pripojenie k internetu. Grafická karta poskytuje HDMI a DisplayPort pre prenos zvuku aj obrazu. K dispozícii máte aj DVI pre vizuálne zobrazenie.