HP Pavilion 550-138nc, T1H04EA ROZBALENÉ

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 550-138nc, T1H04EA ROZBALENÉ

Kód výrobku: T1H04EA_ZT01
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné PC

Spoločnosť HP vám predstavuje nový typ desktopových počítačov HP Pavilion Desktop. Počítač 550-138nc (T1H04EA) klasického prevedenia typu veža (tower) ponúka elegantné prvky a dodá vášmu pracovnému priestoru nový vzhľad. Desiatky rokov skúseností firmu HP naučili, že treba všetky výrobky prísne otestovať, aby bola zaistená ich 100% funkčnosť. K počítaču máte možnosť pripojiť aj druhý monitor, čo umožní zvýšiť vašu produktivitu a prehľad nad spustenými programami. Nemusíte sa obmedzovať ale iba na prácu, plne si vychutnáte aj zvukový zážitok vďaka technológii B & O Play.

HP Pavilion Desktop 550-138nc vo svojom vnútri skrýva moderný procesor AMD A10 8750 so základným taktom 3,6 GHz a možnosťou zvýšenia až na 4 GHz. K lepším výkonom ho poháňa 8 GB operačných pamätí. Kvalitné zobrazenie zabezpečuje grafická karta NVIDIA GeForce GT 745 s 4 GB vlastnej pamäte. Všetky vaše dáta pojme rýchly disk s kapacitou 1 TB a rýchlosťou 7200 otáčok za minútu rozšírený o128 GB SSD,ktorý zrýchli váš operačný systém.. Priamo v počítači je pre vás nachystaný operačný systém Windows 10 Home 64bit.

 

Na prednej strane skrine nájdete okrem napájacieho tlačidla dvojicu portov USB 3.0, konektor na slúchadlá a čítačku pamäťových kariet. Zadná strana skrine je o porty výrazne bohatšia. Ponúkne vám ďalšiu štvoricu portov USB, port HDMI, DVI, DisplayPort a porty pre zvukový vstup, výstup a mikrofón.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape