HP Pavilion 500-527nc, N7Q42EA

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 500-527nc, N7Q42EA

Kód výrobku: N7Q42EA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné PC

HP Pavilion 500-527nc (N7Q42EA) je univerzálny počítač, ktorý možno ľahko rozširovať podľa vašich potrieb. V základe ponúka dostatočne výkonný procesor, grafickú kartu aj veľké úložisko. Vďaka tomu je ideálnym zariadením pre domácnosti i kancelárie.

Výkonný štvorjadrový procesor AMD A10-7800 s výkonom 3,5 GHz a grafická karta Radeon R7 zaistí svižný chod celého systému a umožní plynulú a ničím nerušenú prácu alebo zábavu. Svojim technickým vybavením je vhodný na každodenné používanie. Samozrejmosťou je dostatok operačnej pamäte RAM, ktorá je v tomto prípade 8 GB DDR3. Pri náročnejších úkonoch príde k slovu samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 745 so 4GB pamäťou.

Akékoľvek vaše dáta, vrátane operačného systému Windows 8.1, sa ukladajú na hybridný 2 TB pevný disk s 16 GB flash modulom pre zrýchlenie reakcií systému. Samotný operačný systém je veľmi intuitívny a ponúka vyššiu rýchlosť a spoľahlivosť než predchádzajúce verzie. Monitor nie je súčasťou balenia, po jeho zakúpení ho ale možno pripojiť pomocou portov DVI, HDMI alebo DisplayPort.

Na prehrávanie filmov či zálohovanie dát oceníte tiež spoľahlivú DVD mechaniku.

Pripojenie na internet zaisťuje bezdrôtový modul Wi-Fi alebo Gigabit Ethernet. Ďalej sú k dispozícii 4 porty USB 2.0, 4 porty USB 3.0, 1 zvukový vstup, 1 zvukový výstup, 1 vstup pre mikrofón. Vnútri je potom 1 slot PCIe x1, 1 slot PCIe x16 a 1 minikarta. Na prenos dát zo smartfónu alebo fotoaparátu možno využiť čítačku pamäťových kariet 7v1.

Myš a klávesnica sú súčasťou balenia.