HP Pavilion 34-b050nc, Z7D79EA

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 34-b050nc, Z7D79EA

Kód výrobku: Z7D79EA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
All in One PC

Objavte počítač všetko v jednom

Dokonalé línie, vysoký výkon, multimediálne zázemie - takto možno stručne charakterizovať  počítač všetko v jednom (AIO) HP Envy 34-b050Tento strhujúci kúsok výpočtovej techniky sa môže pochváliť  moderným, až futuristickým vzhľadom, ktorý zaujme vašu pozornosť a zároveň povznesie štýl vašej pracovnej plochy. Tešiť sa môžete na skvelý  zakrivený monitor, doplnený výkonnou bedňou a bezdrôtovými ovládacími prvkami.

 


 

Prvotriedny monitor

Najväčším lákadlom sústavy je práve špičkový monitor, ktorý ponúka maximálnu pracovnú plochu a dostatočný priestor pre všetkých vášnivých hráčov. Obrazovka sa pýši nevídaným rozmerom 34"(86,3 cm), IPS panelom pre dokonalé zobrazenie farieb podporeným WLED podsvietením. Aby bol pôžitok z obrovskej zobrazovacej plochy čo najlepší, môžete sa tešiť na lukratívne rozlíšenie 3440x1440 px čiže WQHD.

 


 

Reproduktory Bang & Olufsen

Hrubý výkon býva považovaný za kľúčovú vlastnosť všetkých výpočtových zariadení, čo nie je tak ďaleko od pravdy, ale nutnou a nepostrádateľnou súčasťou výbavy sú aj multimediálne technológie, vstupy a výstupy. HP Envy sa môže pochváliť štvoricou reproduktorov priamo z dielne Bang & Olufsen, ktoré zaručujú rovnako kvalitné zvukové podanie ako zobrazenie.

 


 

Moderné technológie

Pre pripojenie ku globálnej sieti Internet budete môcť využiť integrovanú sieťovú kartu s LAN portom, alebo v prípade absencie káblového spojenia sa možno spoľahnúť na bezdrôtovú Wi-Fi. Ostatné zariadenia k počítaču pripojíte pomocou portu USB-Cči USB 3.0. Externé zariadenia typu DVD prehrávače, herné konzoly a pod. spolu budú komunikovať prostredníctvom HDMI spojenia. Súčasťou setu je tiež bezdrôtováklávesnica a myš.

 


 

Výkon pre prácu aj zábavu

Vo vnútri počítačovej krabice sa ukrýva kvalitný hardware - procesor Intel Core i5-7400Tso štyrmi jadrami s pracovnou frekvenciou 2,4 GHz si poradí so všetkým, čo na neho naložíte. Pre ladný chod operačného systému Windows 10 Home spolupracuje procesor s 8GB operačnou pamäťou. Ako užívateľ sa môžete tešiť na superrýchly SSD disk (256 GB) a tiež na 1000GB pevný disk. Hlavným správcom zobrazovania je dedikovaná grafická karta Nvidia GeForce GTX 950M s vlastnou 4GB pamäťou.

 


 

Prémiové vlastnosti

 

Kamera HP s ochranou súkromia

Kamera HD IR a mikrofón umožňujú použiť funkciu Windows Hello1 a sú navrhnuté tak, aby sa v záujme ochrany súkromia vysunuli iba pri použití.

 

Monitor s minimálnymi okrajmi okolo displeja

Displej s minimálnymi okrajmi má väčšiu plochu obrazovky na menšej ploche a umožňuje tak maximálne využiť priestor na stole.

 

Silný výpočtový výkon

Grafická karta GeForce GTX 950mm zvládne bez menších problémov spustiť náročné hry aj grafické editory. Z najnovších herných titulov môžeme spomenúť FIFA 2018, F1 2017 alebo For Honor.

 

Bezdrôtové nabíjanie

HP ponúka nabíjaciu základňu pre inteligentné telefóny či tablety so systémom Android alebo Windows. Stačí sa spárovať a nechať dobiť zariadenie priamo z pc.

 

Multiportový panel

HP Envy sa pýši vzhľadovo moderným panelom, ktorý sa nachádza na zadnej časti a obsahuje nielen základné porty pre pripojenie. V súčasnosti najviac využívané zdierky sú tie univerzálne. USB - C poskytuje nielen mnohonásobne vyššiu rýchlosť, ale napríklad aj kompatibilitu s Thunderboltom.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape