HP Pavilion 32 - LED monitor 32"  V1M69AA

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 32 - LED monitor 32"  V1M69AA

Kód výrobku: V1M69AA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kancelárske monitory

Skvelý displej

Špičkový monitor Pavilion 32 od spoľahlivého výrobcu HP oplýva množstvom bezkonkurenčných parametrov a sľubuje komfortné sledovanie. To všetko najmä vďaka veľkej 32"  uhlopriečke teda viac než  81 cm  a vysokému rozlíšeniu 2560 x 1440 pixelov označovanému skratkou QHD. Navyše sa môže chváliť panelom MVA, ktorý ponúka rovnováhu medzi širokými pozorovacími uhlami a malým časovým oneskorením pixelov.

 


 

Špičkové vlastnosti

Štandardné 100% pokrytie farebného priestoru Srgb umožňuje monitoru HP Pavilion 32 zobrazovať mediálny obsah v ideálnom farebnom podaní. Skvelý pre fotografie, videá a všetky vaše kreatívne projekty. Dynamický kontrastný pomer 1000000:1 potom sľubuje hlbšie podanie čiernej, jasnejšie podanie bielej a celkovo žiarivejšie farby.

 


 

Komfortné sledovanie

O komfortné sledovanie sa postarajú široké pozorovacie uhly 175° alebo možnosť naklonenia o 5° dopredu alebo 21° dozaduPoteší aj možnosť montáže na stenu alebo na otočné rameno vďaka  držiaku VESAČi už tak váš herný kútik či pracovný priestor vyzerá akokoľvek, sledovanie bude vždy maximálne pohodlné.