HP Pavilion 23xw IPS/FHD

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 23xw IPS/FHD

Kód výrobku: J7Y75AA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Monitory

Elegantný a štýlový monitor od spoločnosti HP je príjemný na pohľad nielen vďaka svojmu štíhlemu dizajnu a bezrámčekovémuprevedeniu, ale aj vďaka vynikajúcim špecifikáciám displeja. Ten využíva IPS technológiu a ponúka nízku odozvu a vysoký dynamický kontrast.

IPS displej je zárukou presných farieb, hladkého prekresľovania a širokých pozorovacích uhlov 178°. Nízka odozva 7 ms potom redukuje nepríjemný ghosting, teda stopy po predchádzajúcom snímku po prekreslení obrazu a vysoký dynamický kontrast 10M:1 zaručuje dokonale verný obraz, kedy biela je skutočne biela a čierna skutočne čierna. Keď k týmto špecifikáciám navyše pripočítame uhlopriečku 23 palcov a Full HD rozlíšenie 1920x1080, dostaneme vynikajúci monitor vhodný nielen do kancelárie, ale aj na sledovanie filmov vo vysokom rozlíšení a hranie hier.

Monitor je ďalej vybavený antireflexnou úpravou, ktorá znižuje odlesky okolitého svetla na povrchu obrazovky či štýlovým klinovým stojanom povoľujúcim naklápanie v uhloch dopredu a 25°dozadu. Pripojenie je možné vykonávať cez jeden port VGAalebo dva HDMIporty.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape