HP Pavilion 17-f201 M1K50EA

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 17-f201 M1K50EA

Kód výrobku: 17F201NC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky

Strieborný HP Pavilion 17-f201nc zvládne s prehľadom činnosti, ktoré bežný užívateľ každodenne robí. Sledovanie filmov, hranie hier i práca - na to všetko vám výkon tohto notebooku postačí.

Výkonný a spoľahlivý štvorjadrový procesor AMD A8-6410, ktorý pracuje na frekvencii 2 GHz, ponúkne dostatočný výkon a spolu so grafickou kartou AMD R7 M260 a 4 GB operačnej pamäte zabezpečí plynulú zábavu, nech sa bude jednať o filmy, hry alebo grafiku.

O uložení všetkých dát sa postará 1 TB pevný disk, na ktorom dostanete predinštalovaný systém Windows 8.1. Vďaka tomu môžete notebook začať ihneď používať. Je prítomný aj 8 GB flash modul, ktorý slúži ako medzipamäť pre zrýchlenie systému.

Všetky informácie sa vám budú zobrazovať na 17,3" displeji HD + s rozlíšením 1600 x 900 a technológiou BrightView. S takto veľkým displejom bude sledovanie filmov či práca s grafikou potešením.

Vo chvíľach samoty sa môžete pripojiť k internetu pomocou Wi-Fi a cez webovú kameru HP TrueVision HD potešiť svojich blízkych úsmevmi a rozprávaním o uplynulom dni vďaka integrovanému mikrofónu. Odpoveď sa ozve zo stereofónnych reproduktorov s technológiou Beats Audio, zaisťujúcich kvalitnejšie podanie hlasu či hudby. Ďalšie zariadenie môžete tiež pripojiť cez Bluetooth.

Notebook je ďalej vybavený dvoma portami USB 3.0 a jedným USB 2.0, alebo HDMI pre pripojenie televízie. Filmy môžete prehrať alebo zálohovať vďaka zapisovacej jednotke SuperMulti DVD a ak musíte napr. v kaviarni opustiť svoje miesto, využijete slot pre zámok Kensington MicroSaver.