HP Pavilion 17-f200 M1K03EA

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 17-f200 M1K03EA

Kód výrobku: M1K03EA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky

Notebook HP Pavilion 17-f200nc sa sústredí na maximálny výkon v malom a prenosnom prevedení. Môžete sa tešiť nielen na skvelý výkon, ale tiež na parádny zvuk aj obraz. Zvuk z dvoch reproduktorov je vylepšený technológiou BeastAudio, takže si užijete snáď najlepšie znejúci a najbohatší zvuk, ktorý vám notebook môže ponúknuť.

HP Pavilion 17-f200nc je zostavený pod taktovkou firmy AMD. Ponúka vám kvalitný 17,3" displej, ktorý je matný, takže vás nebudú trápiť žiadne odlesky slnka. Môže sa pochváliť rozlíšením Full HD, takže uvidíte aj jemné detaily, ale pixelov si na obrazovke nevšimnete. Dokonalý obraz displeju dodáva dedikovaná grafická karta AMD Radeon R7 M260 s 2 GB vlastnej pamäte. Hlavnou pohonnou jednotkou je procesor AMD A10 7300 s pracovnou frekvenciou 1,9 GHz, ktorú môžete zvýšiť až na 3,2 GHz. Rýchly štart aj následný bezproblémový chod počítača má na starosti 8 GB operačnej pamäte. Všetky svoje dáta si pohodlne uložíte na pevný disk s kapacitou 1 TB (1000 GB).

Tomuto modelu nechýba obľúbená DVD napaľovačka, ktorá vám umožní zálohovať dáta, inštalovať programy alebo tiež sledovať filmy. K dispozícii máte aj niekoľko portov, napríklad USB 3.0 alebo HDMI 1.4. Technológia Bluetoothvám umožní pripojiť napríklad bezdrôtové slúchadlá. Notebook je dodávaný s operačným systémom Windows 8.1.