HP Pavilion 15-r004sc (G9X29EA)

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 15-r004sc (G9X29EA)

Kód výrobku: 15R004SC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Mobilný notebook HP 15-R004SC využijete hlavne na pracovné účely. Jeho designové prevedenie s kombináciou čiernej a striebornej farby vyzerá úžasne a každý vám ho bude závidieť. Obrazovka s uhlopriečkou 15,6 " vám bohato postačí na bežnú pracovnú činnosť, ale vďaka HD rozlíšeniu vám tiež poslúži ako výborný prehrávač filmov. Kompaktné rozmery s váhou 2,3 kg vám umožnia bezproblémový prenos do práce alebo do školy. Príjemné užívateľské prostredie dodáva operačný systém Windows 8, ktorý vás dokonale prevedie celým zariadením.

Dostatočný výkon pre spracovávanie vašich požiadavkov zaisťuje dvojjadrový procesor Intel Celeron N2815. Obidve jeho jadrá pracujú na frekvencii 1,86 GHz. Najväčší dôraz kladie výrobca na úsporu energie. HP 15-R004SC je taktiež vybavený operačnou pamäťou DDR3 s kapacitou 2 GB pre jeho plynulú prevádzku. Najlepšie zážitky z obrazu vám prináša moderná grafická karta Intel HD Graphics.

Svoje rozmanité dáta ukladáte na pevný disk HDD s bohato dostačujúcou veľkosťou 500 GB. Oceníte okrem iného aj pridanú numerickú klávesnicu pre uľahčenie vašej práce. HP 15-R004SC ponúka aj množstvo rozhraní. USB porty 2x verzie 2.0 a 1x 3.0 vám uľahčia prenos dát na externé zariadenie. Notebook vám umožňuje preniesť obraz z displeja na televíziu pomocou HDMI portu. O bezdrôtové pripojenie na internet sa postará technológia Wi-Fi. S web kamerou umiestnenou nad displejom pre vás nebude žiadny problém uskutočňovať videohovory s rodinou alebo známymi.