HP Pavilion 15-p054 J1R83EA

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 15-p054 J1R83EA

Kód výrobku: 15P054N
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky

Notebook HP Pavilion 15-p054nc je štýlový spoločník na cesty, do kancelárie, do domácnosti, na hudbu aj hry. Kombinuje čiernu a striebornú farbu a skrýva výkonný procesor, skvelú grafiku a svižnosť. Pohodlnú prácu vám zaistí ergonomicky tvarovaná klávesnica, ktorá je navyše vybavená numerickou časťou pre jednoduchšiu prácu s číslami.

Antireflexný displej vám ponúkne uhlopriečku 15,6", rozlíšenie vo Full HD a LED podsvietenie. Jadrom celého počítača je dvojjadrový procesor Intel Core i5 4210 s pracovnou frekvenciou 1,7 GHz a možnosťou dočasného TurboBoostu 2,7 GHz. Rýchly štart aj chod počítača má na starosti 8 GB operačnej pamäte. Pekný obraz zaručia obrazové dáta od grafickej karty Nvidia GeForce 840M s 2 GB vlastnej pamäte. Svoje dáta si pohodlne uložíte na hybridný pevný disk s kapacitou 1 TB.

Na pevnom disku je pre vás pripravený operačný systém Windows 8.1. DVD napaľovačku môžete využiť na inštaláciu programov, zálohovanie dát či sledovanie filmov. O ďalšie zariadenia notebook rozšírite pomocou portov HDMI či USB. Na prenášanie dát možno využiť tak bezdrôtovú technológiu Bluetooth. S priateľmi či kolegami môžete ľahko komunikovať prostredníctvom webkamery TrueVision.