HP Pavilion 15-n254sc (G1L63EA)

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 15-n254sc (G1L63EA)

Kód výrobku: G1L63EA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Atraktívny notebook HP Pavilion 15-n254sc v elegantnom bielom prevedení si nájde svoje miesto v každej kancelárii, a to hlavne vďaka nadpriemernej výbave. Taktiež je vhodný pre študentov. Zvládajte tak svoje každodenné úlohy štýlovo a s prehľadom. Nech už odosielate e-mail, pracujete s fotografiami, internetovým bankovníctvom alebo len počúvate hudbu, tento spoľahlivý notebook vám bude každý deň skvelým pomocníkom.

Výkon notebooku má na starosti procesor Intel Core i3-3217U, ktorého dve jadrá pracujú na frekvencii 1,8 GHz. V spojení s operačnou pamäťou 8 GB tak zaisťuje pohodlný a svižný chod tohto notebooku. Zvládne tak akékoľvek kancelárske práce a školské použitie pre neho tiež nie je cudzie. V kombinácii s grafickou kartou tak môžete strihať videá alebo pracovať s fotografiami.

Notebook HP Pavilion 15-n254sc je vybavený ako integrovanou, tak aj dedikovanou grafickou kartou. Prvá menovaná je Intel HD Graphics 4000, ktorá má sama o sebe dostatok výkonu pro rôzne grafické aplikácie. Uvítate ju predovšetkým na cestách, kedy na ňu jednoducho prepnete a budete šetriť batériu, pretože integrovaný čip má podstatne nižšie energetické nároky. Druhá menovaná nesie názov AMD Radeon HD 8670M 1 GB, táto grafická karta zvládne bez problému aj náročnejšie grafické programy a taktiež spustí súčasné herné tituly, takže o zábavu je kvalitne postarané.

Už sa nemusíte báť nedostatku miesta – tento spoľahlivý notebook je nabitý úložným priestorom. Využite pevný disk s kapacitou 1 TB (1000 GB) ako úložisko súborov, hudby, fotografií, videí a ďalších dokumentov, ktoré potrebujete mať po ruke. Vďaka zabudovanej optickej jednotke SuperMulti DVD môžete svoje drahocenné súbory bezpečne zálohovať.

Sledovať svoje obľúbené filmy môžete na lesklom displeji BrightView s LED podsvietením, ktorého uhlopriečka má 15,6 " (39,6 cm). Jeho rozlíšenie je 1366 x 768 px. Jedná sa tak o ideálny rozmer displeja pre cestovanie. Technológia BrightView zaručí vyšší kontrast, jas a čitateľnosť obrazovky ako majú iné LCD displeje.

notebook HP Pavilion 15-n254sc

USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie počítača k najrôznejším zariadeniam, napríklad k videokamerám, čítačkám pamäťových kariet, MP3 prehrávačom alebo tlačiarňam a externým diskom. Verzia 3.0 prináša oproti starším verziám prenosovú rýchlosť 5 Gbit/s a je spätne kompatibilná ako s USB 2.0, tak s USB 1.1