HP Pavilion 15-n008sc (F1E00EA)

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 15-n008sc (F1E00EA)

Kód výrobku: 15N008SC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky
Nízka cena a perfektná výbava už nie sú nezlúčiteľné pojmy. Presvedčí vás o tom multimediálny notebook  HP Pavilion 15 (n008sc), ktorý je zameraný hlavne na domácnosti alebo študentské izby. Je veľmi vhodný pre všetkých užívateľov, ktorí sa okrem práce aj radi bavia a odreagúvajú pri hrách a filmoch. 

Notebook je vybavený displejom s uhlopriečkou 15" a rozlíšením 1366x768 obrazových bodov. Samozrejmosťou je aj LED podsvietenie, ktoré prináša menšie nároky na energiu a celkovo živší obraz. Ten si vychutnáte nielen pri filmoch, ale tiež pri hrách, pretože dedikovaná grafická karta AMD Radeon HD 8670M s 1 GB vlastnej pamäte toho zvládne veľa. Počítač tak využijú aj náruživí hráči alebo študenti, ktorí sa občas radi zúčastnia nejakej LAN party.

Aj procesor je na túto cenovú kategóriu vynikajúci. Model Intel Core i3 pracuje na frekvencii 1,8 GHz a zvládne všetky kancelárske programy, s ktorými sa v práci stretnete. Operačná pamäť s kapacitou 4 GB ho zdatne podporuje a je možné ju ďalej rozširovať. Pre vaše dáta je k dispozícii 500 GB na pevnom disku klasickej konštrukcie. Taktiež budete mať k dispozícii optickú DVD mechaniku, čítačku pamäťových kariet a plnú podporu bezdrôtovej technológie Wi-fi.

Doplňujúca výbava vám príde vhod ako na cestách, tak v domácnosti. Nechýba HDMI pre pripojenie k televízoru alebo monitoru, ethernet a dva ultra rýchle USB 3.0 porty. Pohodlné písanie vám zaistí veľká ostrovková klávesnica s numerickým blokom a intuitívne ovládanie podtrhne veľký touchpad. Užívateľské rozhranie Windows 8 sa postará o ostatné radosti z používania notebooku HP Pavilion 15 (n008sc).