HP Pavilion 15-au102 Z5D45EA, čierna/červená

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 15-au102 Z5D45EA, čierna/červená

Kód výrobku: 15AU102NC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Lacné notebooky

Vynikajúcí notebook HP Pavilion 15-au102 sa stane skvelým spoločníkom pre akúkoľvek činnosť. Nielen, že skvele vyzerá, ale oslní vás aj bleskovým štartom či dlhou výdržou batérie.

Jedinečný vzhľad

Už na prvý pohľad je model 15-au102 veľmi vkusný a elegantný. Zásluhu na tom má najmä úzký profil a konštrukcia plná prepracovaných detailov. Notebook tak budí profesionálny dojem, vďaka ktorému se bude skvele vynímať na pracovnom stole doma aj v kancelárii. Úchvatný pohľad bude aj na displej prístroja s uhlopriečkou 15,6“a Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Ten poskytne skvelý obraz a maximum detailov ako na práci, tak aj na zábavu. Veľkou výhodou je aj antireflexný filter, ktorý zabraňuje odrazu svetla a dovolí vám počítač využívať aj vonku v plnom slnečnom svetle.

Vysoký výkon

Pod kapotou prístroja sa ukrýva dvojjadrový procesor Intel Core i3-7100U s frekvenciou 2,4 GHz a operačná pamäť s kapacitou 8 GB. Dohromady tak vášmu stroju prepožičajú viac než dostatočný výkon pre hladký beh operačného systému aj nainštalovaných programov. Vďaka dedikovanej grafickej karte NVIDIA GeForce 940MXsi s notebookom užijete aj množstvo hier či filmov vo vysokom rozlíšení. Jednou z najväčších predností je aj SSD disk 256 GBmiesta. Jeho výhoda spočíva v konštrukcii bez otáčacích častí, vďaka čomu môže poskytnúť niekoľkonásobnú rýchlosť načítania oproti tradičným HDD. Vy sa tak môžete tešiť napríklad na ultrarýchly štart systému a vašich obľúbených aplikácií.

Vynikajúce vlastnosti

Ovládať svoj stroj budete cez operačný systém Windows 10, ktorý doznal oproti svojim predchodcom mnohé vylepšenia. Prácu a ovládanie vám uľahčí napríklad prepracovaná ponuka Štart obohatená o praktické dlaždice alebo užitočné Rýchle vyhľadávanie. Pre zábavu je pripravené množstvo aplikácií a hier, ktoré je možné stiahnuť z internetového obchodu Windows Store. S notebookom HP Pavilion 15-au007 skrátka nemáte šancu sa nudiť. Prístroj navyše sľubuje výdrž batérie až 8 hodín, nemusíte sa preto obávať ani o dlhé pripojenie k sieti. K dispozícii sú aj rôzne možnosti pripojenia cez HDMI, USB, Bluetooth či Wi-Fi.