HP Pavilion 11-n003ec (G7F57EA) ROZBALENO

Tovar je vypredaný

HP Pavilion 11-n003ec (G7F57EA) ROZBALENO

Kód výrobku: 11N003EC_ZT01
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Notebooky

Dôvody zaradenia medzi bazárový tovar:                            

  • vybalené / vyskúšané

 

Chcete si zachovať štýl a zároveň mať všetko pod kontrolou? Tým pádom je dotykový notebook HP Pavilion 11 x360 práve pre vás. Tento malý flexibilný pomocník vás na prvý pohľad zaujme nádherným designom s elegantne zaoblenými hranami a zvodnou kombináciou červenej a striebornej farby. Vďaka inteligentnému kĺbu je displej otočný o 360°, takže môžete v priebehu okamihu premeniť notebook na štýlový tablet. Displej notebooku je na to ako stvorený, pretože uhlopriečka 11" poskytuje jednoduchú manipuláciu a HD rozlíšenie (1366 x 768 px) dostatočnú jemnosť pre krásny detailný obraz. Displej je vybavený kapacitnou dotykovou technológiou, ktorá vám dodá nové možnosti ovládania operačného systému Windows 8.1.

HP Pavilion 11 x360

Tento šikovný prístroj je navyše veľmi malý a ľahký. Vďaka hmotnosti 1,5 kilogramu ani nespoznáte, že máte prístroj v taške. Tento model sa tak okamžite zapáči aj ženám, ktoré rady nosia počítač v kabelke. Stačí ho vytiahnuť kdekoľvek a kedykoľvek, otvoriť veko a pohodlne pracovať či surfovať na internete.  Pohodlná klávesnica v kombinácii s dotykovým ovládaním vám ukáže kúzlo konvertibilného počítača. V ponuke notebookov s dotykovou obrazovkou je model HP Pavilion 11 x360 jedinečný hlavne prekvapivo nízkou cenou.

 Windows 8.1

Použiteľnosť za všetkých okolností musí zákonite umožňovať aj výkon, ktorý zaisťuje úsporný procesor Intel Pentium N3520 spolu s operačnou pamäťou 4 GB RAM. Taktiež pevný disk s kapacitou 500 GB dokazuje, že HP Pavilion 11 x360 môže výbavou konkurovať klasickým modelom vo svojej cenovej kategórii. Spoločnosť Hewlett-Packard ho dokonca obdarila aj systémom Beats Audio s dvomi vstavanými reproduktormi pre plnohodnotný stereo zvuk. Doplnková výbava je aj na tak malý notebook viac než slušná. Webkamera, čítačka pamäťových kariet, HDMI konektor a ani moderné USB 3.0vo výbave nechýbajú. Výrobca nezabudol ani na klasický USB 2.0 konektor, sieťový RJ-45 a integrovanú Wi-fi.

Specifikace

  • procesor Intel Pentium N3520 
  • 11,6" displej s dotykovou technológiou
  • kĺb displeja otočný o 360°
  • rozlíšenie displeja 1366 x 768 pix
  • HDD 500 GB
  • 4 GB RAM
  • Wi-fi, USB 3.0, HDMI, Ethernet konektor
  • červeno-strieborný design