HP Omen 15-ce005 1VA35EA

Tovar je vypredaný

HP Omen 15-ce005 1VA35EA

Kód výrobku: 15CE005NC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky

Zahraj si čokoľvek na svete s HP OMEN

HP OMEN 15-ce005nc sa špecializuje predovšetkým na náročné požiadavky hráčov a dynamický vzhľad. Čierna grafitová farba notebookom jednoducho pristane, a keď má taká mašina červeno podsvietené klávesy a vzor karbónových vlákien, zaujme nejedného priaznivca e-športu. Silné jadro výkonu tvorí procesor siedmej generácie Intel i5-7300HQ, nadupaná grafická karta NVidia GeForce GTX 1050 a rýchle dátové úložiská SSD a HDD s rozhraním M.2a SATA. Sloty pre operačnú pamäť zapĺňa jeden 8GB RAM modul.

 


 

Sila v Kaby Lake

Procesor Intel Core i5-7300HQ založený na architektúre Kaby Lake ponúka naozaj špičkový výkon v podobe 4 jadier so základnými taktmi 2,5 GHz, pričom nie je problém ich zvýšiť na 3,5 GHz v režime Turbo. Intel optimalizoval svoju najvyššiu radu CPU, u ktorej sa nevyťažené jadro úplne vypne a šetrí spotrebovávanú energiu. Verzia 7300HQ používa trojstupňovú vyrovnávaciu pamäť, pričom posledná dosahuje veľkosť 6 MB. Pre nenáročnú prácu sa automaticky zapne integrovaná grafická karta Intel HD 630.

 


 

Dominuj v hrách

Nové prevedenie Pascal dodáva až 3x vyšší výkon ako predchádzajúce modely NVidia GeForce, prináša nové inovatívne herné technológie a prelomové skúsenosti s virtuálnou realitou. S NV GTX 1050 s vlastnou 4GB pamäťou GDDR5 si zahráte úplne všetky hry na najvyššom rozlíšení a s dokonalými textúrami. Karta celkom obsahuje 1280 Cuda Cores, základný takt jadra sa pohybuje na 1354 MHza šírka zbernice je 128 Bit. NVidia GeForce 1050 spoľahlivo spracuje náročné modelovacie programy aj najnovšie pc hry.

 


 

Dostatok kapacity

Celkové úložisko poskytuje 1256 GB priestoru pre systém a užívateľské dáta. Pevný disk s kapacitou 1 TB poslúži ako odkladacie miesto pre fotky, hudbu, filmy, zálohy a pod. O rýchlosť HDD sa nemusíte báť. Platne sa točia rýchlosťou 7200 ot./min. a rozhranie SATA dodá dostatočné prenosové parametre. Na druhom disku, tentoraz na oveľa výkonnejšom 256GB SSD, beží operačný systém a najdôležitejší softvér ako antivírusový program alebo rôzne grafické a textové editory. Prenos dát prostredníctvom M.2bude svižnejší, čo spoznáte napríklad na spustení OS.

 


 

Prístup na internet 

Základná doska disponuje integrovanou gigabitovou sieťovou kartou, teda sa na internet pripojíte cez kábel s konektorom RJ-45alebo cez bezdrôtový Wi-Fi adaptér Intel 802.11a/b/g/n/c/ac. Ďalšou technológious pre prenos dát bez pomoci fyzického pripojenia je Bluetooth 4.2, s ktorým možno spárovať napríklad klávesnicu, myš, slúchadlá alebo reproduktory.

 


 

Konektivita

Po ľavej strane vystupuje kombinovaný konektor pre slúchadlá a mikrofón s podporou DTS Headphone, čítačka pamäťových kariet Secure Digital (SD, SDHC, SDXC) a vysokorýchlostné USB Type-C a verzia 3.0, pričom tieto jacky nájdeme aj na pravom boku notebooku. Ak vám nebude stačiť 15,6" obrazovka, môžete využiť konektory HDMI a mini DisplayPort, ktoré umožnia preniesť obraz aj zvuk z OMENu do väčšieho monitora alebo na televíziu v obývačke

 


 

Základné parametre

procesor: Intel Core i5-7300HQ (2,5 GHz, 4 jadrá)

grafická karta: NVidia GeForce GTX 1050 (4GB)

operačná pamäť: 8 GB

disk: 256GB SSD + 1 TB HDD

displej: 15,6" IPS Full HD AntiGlare (1920 x 1080)

batéria: akumulátor 70Wh, 4 články Li-Ion

hmotnosť: 2,62 kg

mechanika: nie je