HP Omen 15-ax201 1GN11EA, čierna ROZBALENÉ

Tovar je vypredaný

HP Omen 15-ax201 1GN11EA, čierna ROZBALENÉ

Kód výrobku: 15AX201NC_ZT01
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – vybalené/vyskúšané.

Jedinečný herný laptop od spoločnosti HP nesie názov 15-ax201 a patrí do radu profesionálnych herných strojov Omen. Pre všetkých herných nadšencov si tak pripravil rad vynikajúcich funkcií, ktoré sa postarajú o hladké hranie hier, ako je napríklad Full HD rozlíšenie, dedikovaná grafika alebo podsvietená klávesnica.

 

Jedinečný vzhľad

Už na prvý pohľad je model 15-ax201 naviac veľmi štýlový. Zásluhu na tom má najmä tmavé prevedenie s červeným podsvietením a konštrukcia plná prepracovaných detailov. Notebook si tak vytvára profesionálny štýl, vďaka ktorému sa bude skvele vynímať na vašom hernom stole. Úchvatný pohľad bude potom aj na displej prístroja s uhlopriečkou 15,6 "a Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Ten tak poskytne skvelý obraz a maximum detailov nielen pri hraní. Navyše oplýva technológiou IPS, ktorá je vždy zárukou živých farieb, ostrého obrazu a tiež širokých pozorovacích uhlov.

 

Vysoký výkon

Pod kapotou prístroja sa ukrýva vynikajúce procesor Intel Core i7-7700HQ, ktorý vo svojej siedmej generácii ešte viac nadobudol na výkone. Spolu s 16 GB DDR4 SDRAM RAM pamäte sa tak postará o plynulý chod celého systému aj všetkých nainštalovaných zariadení. Asi najväčšou pýchou notebooku je potom grafická karta Nvidia GeForce GTX 1050 Tiso 4 GB vlastnej pamäte. Tá je postavená na najvýkonnejšej GPU architektúre Pascal a postará sa tak o jedinečný zážitok z hrania všetkých moderných hier. Môžete sa tešiť na plný výkon aj vysoké detaily všetkých titulov, na ktoré ste sa doteraz mohli pozerať len na videu.

 

Vynikajúce vlastnosti

Grafickou kartou však výpočet prednosti notebooku 15-ax201 nekončí. Pre ukladanie dát je pre vás pripravená hneď dvojica diskov, pričom HDD s veľkosťou 1 TB využijete pre ukladanie objemných súborov, ako sú napríklad filmy vo Full HD a SSD sa 256 GB sa zase postará o bleskový štart operačného systému i nainštalovaných aplikácií. Ovládať svoj stroj budete cez operačný systém Windows 10, ktorý doznal oproti svojim predchodcom mnohých vylepšení. Prácu a ovládanie vám uľahčí napríklad prepracovaná ponuka Štart obohatená o praktické dlaždice alebo užitočné Rýchle vyhľadávanie.