HP LaserJet Pro MFP M176n CF547A

Tovar je vypredaný

HP LaserJet Pro MFP M176n CF547A

Kód výrobku: CF547A
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Multifunkčná tlačiareň HP Color LaserJet Pro M176n (CF547A) je ideálnou a cenovo dostupnou voľbou ako pre domácu tlač, tak pre kancelárie a firmy, ktoré často tlačia marketingové materiály. S touto farebnou laserovou tlačiarňouzískate profesionálnu kvalitu a rýchlu tlač bez nutnosti opúšťať kanceláriu. Jedná sa o kompaktné multifunkčné zariadenie, ktoré nielen tlačí, ale aj kopíruje a skenuje, pričom zachováva verné farby. Technológia HP Smart Installvám zaistí okamžitý štart bez potreby disku CD, intuitívny ovládací panel sa postará o jednoduché používanie zariadení.

Tlačiareň zvláda aj obojstrannú tlač. Bonusom je ľahký tlač zo smartphonov, tabletov a prenosných počítačov v práci alebo doma. U toho vám asistuje služba HP ePrint a Apple® AirPrint™. Mesačná kapacita tlače je až 20 000 strán, tlačiareň ale môžete používať aj pre občasnú domácu tlač, bez toho aby ste riskovali, že farba vyschne. Tlačové prostriedky môžete zdieľať pomocou siete Ethernet. HP Color LaserJet Pro M176n (CF547A)poteší aj úspornosťou: pomocou technológie HP Auto-On/Auto-Off, ktorá zapne tlačiareň, keď je potreba, a vypína ju, keď je nečinná. K počítaču ju pripojíte pomocou klasického USBkonektora. Skenovanie prebieha pomocou aplikáciepre skenovanie HP Laser Jetalebo softvéru kompatibilným s TWAIN alebo WIA. Kopírka vyrobí až 99 kópií dokumentu v rozlíšení 300 x 300 dpi a to značnou rýchlosťou 16 kópií za minútu pri čiernobielej tlači, 4 kópie u farebného.

Pre prevádzku tohto prístroja budete potrebovať operačný systém Windows 8/7/Vista alebo XP. V balení nájdete multifunkčné zariadenie HP Color LaserJet Pro M176n, predinštalované úvodné tlačové kazety HP LaserJet (čierna, azúrová, žltá, purpurová - cca 500 strán), inštalačný manuál, príručka Začíname, užívateľského sprievodcu, informačný leták, záručný list, dokumentáciu a softvér k tlačiarni na CD a napájací kábel.