HP LaserJet Pro M201n CF455A

Tovar je vypredaný

HP LaserJet Pro M201n CF455A

Kód výrobku: CF455A
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Ak dôjde na tlačiarne, potom je spoločnosť HP a jej rad LaserJetzárukou kvality a spoľahlivosti. Osobná čiernobiela laserová tlačiareň HP LaserJet Pro M201 v čiernej farbe a modernom kabáte predstavuje nástupcu populárneho modelu HP LaserJet P1606. Je určená pre použitie v malých a domácich firmách a môže sa pochváliť automatickou obojstrannou tlačou v kvalite až 1 200 x 1 200 dpi. Táto tlačiareň má vstupný zásobník na 250 listov papiera a prioritný podávač na 10 listov, takže vám umožní tlačiť aj rozsiahle projekty bez prerušenia.

Model HP LaserJet Pro M201 vám umožní tlačiť vo všetkých formátoch, ktoré si len viete predstaviť: A4, A5, A6, B5, pohľadnice, obálky, štítky, karty, fólie,... . Na výber budete mať aj z mnohých typov papiera, od bežného cez hrubý, fotografický či pergamenový a dokonca aj kancelársky papier s gramážou iba 60 GSM. Tlačiareň prirodzene drží krok s modernou dobou a ponúka podporu bezdrôtového pripojenia, ktoré so sebou prináša mobilná tlač za pomoci HP ePrint alebo Apple AirPrint™. K akémukoľvek počítaču tlačiareň tiež pripojíte cez USB port a pomocou ethernetového pripojenia ju môžete navyše ľahko zdieľať. So softvérom Web Jet Admin môžete tlačiareň spravovať v sieti a ovládať jej funkcie a reporty. Prehľadný ovládací panel vám pomôže s rýchlym nastavením a správou tlačových úloh.

Medzi ďalšie výhody HP LaserJet Pro M201 patrí dokonalejšie zabezpečenie pomocou radu vstavaných a voliteľných bezpečnostných funkcií. V neposlednom rade je mimoriadne ekologická. Technológia HP Auto-On/Auto-Offprispieva k úsporám energie, program HP Planet Partnersvám umožní jednoducho a bezplatne recyklovať tonery kazety a všetko potvrdzuje certifikácia ENERGY STAR®a Blue Angel. Tlačiareň je kompatibilná s operačnými systémami Mac i Windows, a tiež s niektorými verziami Linux/Unix. V balení nájdete okrem tlačiarne tiež štartovací toner (cca na 1 500 strán), inštalačnú príručku, CD so softvérom a elektronickú dokumentáciu a napájací kábel.