HP L7B14EA#BCM

Tovar je vypredaný

HP L7B14EA#BCM

Kód výrobku: 15R261NC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky

Notebook 15-r261nc od spoločnosti HP vám ponúka presne to, čo potrebujete - kvalitný displej, bezproblémový multitasking, dizajnové poňatie aj dostatočný výkon. Je prispôsobený predovšetkým pre náročných užívateľov. Vybavený je plnohodnotnou klávesnicou v ostrovčekovom štýle s numerickým blokom na ľahkú prácu s číslami a moderný touchpad podporuje viacdotykové gestá. Filmy či seriály si môžete pustiť z DVD a perfektne vám ich ozvučia duálne reproduktory.

Veľkosť notebooku HP 15-r261nc určuje 15,6 "uhlopriečka displeja, ktorá má LED podsvietenie a HD rozlíšenie. BrightView je technológia, ktorá displeju zvyšuje jas, kontrast a čitateľnosť. Vnútri notebooku nájdete štvorjadrový procesor Intel Pentium N3540 s pracovnou frekvenciou 2,16 GHz . O štart a následný chod celého stroja sa stará 8GB operačná pamäť. Súčasťou čipu je grafická karta Intel HD, ale navyše je notebook vybavený tiež dedikovanou kartou Nvidia GeForce 820M, ktorá má 1GB vlastnú pamäť. Na ukladanie dát využijete 1TB pevný disk a údaje, ktoré chcete mať stále pri sebe, môžete ukladať do cloudového úložiska Dropbox.

Jednoduchú komunikáciu s priateľmi vám zaistí webkamera HP TrueVision s integrovaným digitálnym mikrofónom. O prenášanie dát či pripojenie periférií sa postará trojica portov USB, z ktorých jeden je vysokorýchlostný špecifikácie USB 3.0. Využiť môžete tiež bezdrôtový prenos dát prostredníctvom Bluetooth vo verzii 4.0 a samozrejme pripojenie cez Wi-Fi. Externý monitor alebo televízor pripojíte pomocou portu HDMI. Notebook je dodávaný s operačným systémom Windows 8.1 64bit.