HP F1P90EA#BCM, čierna

Tovar je vypredaný

HP F1P90EA#BCM, čierna

  • Odnímatelná klávesnice udělá z notebooku během okamžiku šikovný tablet
  • Kompaktní velikost 10“ a nízká hmotnost činí z tohoto notebooku skvělého společníka na cesty
  • Dotykový displej s vysokým rozlišením poskytne dostatečné detaily pro práci i sledování videí
  • Procesor od firmy Intel se postará o plynulý běh systému a nainstalovaných aplikací
  • Rychlý eMMC disk s kapacitou 128 GB je zárukou bleskového spouštění operačního systému
  • Operační systém Windows je uživatelsky přívětivý a především velmi svižný
  • USB port třetí generace je až desetkrát rychlejší než předchůdce 2.0 a zkopíruje či přesune vaše soubory doslova v okamžiku
  • Pohodlná klávesnice a velký touchpad s podporou gest zajistí snadné a intuitivní ovládání
  • Přední kamera HP TrueVision HD vám dovolí pořádání videohovorů a zadní kamera HP True Vision 5 Mpx například pořizování momentek
Kód výrobku: F1P90EA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
CD prehrávače

Doprajte sebe i svojim zamestnancom nástroj, ktorý úplne zmení pohľad na prácu aj zábavu a zefektívni čas strávený pri počítači na maximum. HP predstavuje maximálne produktívny tablet Pre X2 612 G1 s dokovacou klávesnicou, dotykovým displejom a špeciálnou vrstvou od spoločnosti Wacom, ktorá umožňuje pohodlné a hlavne veľmi presné písaniepriamo na displeji tabletu. Systém Wacom je doposiaľ najlepší systém pre písanie rýchlych poznámok, náčrt grafov či grafiky kdekoľvek na cestách či schôdzach.

Skvelý výkon

Tieto prémiové funkcie sú navyše podporené špičkovým výkonom dvojjadrového procesora Intel Core i3, ktorému asistujú 4 GB RAM. Pre rýchly chod systému Windows 8.1 aj všetkých aplikácií slúži 128GB SSD disk. Procesor Intel Core aj napriek svojmu vysokému výkonu umožňuje dlhú životnosť batérie, takže váš pobyt v teréne sa teraz zaobíde úplne bez elektrickej energie. O napájanie sa stará 4-článková (29,3 Wh) batéria v tablete a záložná 2-článková (25 Wh) v dokovacej klávesnici.

 

Pohodlné ovládání

Dotyková vrstva WACOM prináša ultimátne riešenie robenia poznámok zo schôdzí, náčrtu grafov či tvorby grafiky priamo na displeji tabletu bez ďalšieho potrebného vybavenia. Dodávané pero umožňuje snímať tlak, ktorým píšete a interpretovať vo forme hrúbky a farbe. V čase písania je deaktivovaná štandardná dotyková vrstva, takže môžete pohodlne oprieť dlaň o displej, bez toho aby ste si robili šmuhy či nechcené čiary do svojho diela. Zabudnite na odtlačky prstov a škvrny v zápisníku, vaša práca bude teraz oveľa slobodnejšia a efektívnejšia!

 

Bezpečnostné prvky

HP samozrejme myslelo aj na plnohodnotné nasadenie do firiem, preto v tablete nájdete celú škálu potrebných bezpečnostných prvkov a funkcií, bez ktorých sa vaša firemná sieť nezaobíde. Pre zabezpečenie citlivých dát slúži Funkcia HP Sure Start, HP Biosphere, HP Client Security a čítačka odtlačkov prstov. Samozrejmosťou je tiež bezpečnostný čip TPM a čítačka čipových kariet.

 

Operačný systém

Predinštalovaný operačný systém Windows 8.1 Pro je ideálnou voľbou. Vďaka nemu môžete na tablete používať rovnaké aplikácie, na aké ste zvyknutí z pevného počítača či notebooku. Nemusíte meniť svoje návyky a zvykať si na nové prostredie. Intuitívny dotykový režim vám umožní pohodlnú orientáciu v nainštalovaných aplikáciách a prepínanie medzi nimi. Plný multitasking tiež umožňuje mať spustené ľubovoľné množstvo programov naraz a neobmedzovať sa, ako je tomu u konkurenčných platforiem.