HP Envy 15-as105 2EQ14EA

Tovar je vypredaný

HP Envy 15-as105 2EQ14EA

Kód výrobku: 15AS105NC
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné notebooky

Štýlový a výkonný

Najnovší notebook ENVY 2EQ14EA od spoločnosti HP, ktorý je pozoruhodne elegantný, ale napriek tomu mimoriadne výkonný, ponúka všetko, po čom každý túži. Je štýlový a vybavený veľmi výkonným hardvérom, takže zvládne takmer všetko, čo si len dokážete predstaviť.


 

Zobrazenie a výkon 

Na notebooku  HP ENVY 2EQ14EA  je predinštalovaný spoľahlivý systém od spoločnosti Microsoft s označením  Windows 10 Home 64-bit.

Displej tohto notebooku využíva IPS technológiu pre dokonalý zážitok zo sledovanej scenérie, má uhlopriečku 15,6", oplýva úžasným  4K rozlíšením  3840 × 2160 px a disponuje podsvietením WLED a antireflexnou úpravou. Spracovanie grafických dát je zabezpečené výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel® Iris™ Plus 640. O výpočtový výkon sa stará svižný procesor  7. generácie Intel® Core ™ i7-7560U Kaby Lake, ktorého dve jadrá pracujú v normálnom režime na takte  2,4 GHz a v turbo režime až na takte 3,8 GHz. Grafická karta spolu s procesorom a operačnou pamäťou 8 GB je zárukou plynulého chodu všetkých aplikácií, ktoré práve budete potrebovať.


Úložisko

O uloženie vašich dát v počítači  HP ENVY 2EQ14EA  sa bude starať extrémne rýchly SSD  disk s kapacitou  128 GB, ktorého rýchlosť zabezpečí okamžité načítanie operačného systému aj všetkých ostatných aplikácií.

Pre uloženie ostatných súborov, ako sú filmy, fotky a hudba, sa bude starať pevný disk s kapacitou 1000 GB.


 

Konektivita

Pripojiť notebook  HP ENVY 2EQ14EA  na internet možno pomocou ultrarýchleho bezdrôtového pripojenia  802.11b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi®Pre bezdrôtový prenos súborov či bezdrôtové ovládanie počítača môžete využiť modernú technológiu  Bluetooth® 4.2Pripojiť ďalšie zariadenia možno pomocou doteraz najrýchlejšieho štandardu USB 3.1Rozšíriť pracovnú plochu externým monitorom nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí využiť konektor  HDMI, ktorý je zárukou dokonalého prenosu obrazu.

O chod notebooku bez pripojenia k elektrickej sieti sa stará trojčlánková lítium-iónová batéria s kapacitou 52 Wh, ktorá ho udrží v behu až 11 hodín.