HP Envy 13-d103 W7B02EA, biela

Tovar je vypredaný

HP Envy 13-d103 W7B02EA, biela

Kód výrobku: W7B02EA
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mini notebooky

Model notebooku s označením 13-d103nc patrí do rady ENVYz portfólia výrobcu HP, ktorý ponúka najmä dizajnovo prepracovanéskvosty obohatené o špičkové parametre. Výnimkou nie je ani 13-d103nc, ktorý sa rovnako ako ostatné modely z tejto rady postará, ako už samotný názov napovedá, že vám ho bude každý závidieť.

 


 

Prémiový dizajn

Najväčšia prednosť notebooku 13-d103nc je zrejmá hneď na prvý pohľad. Špičkový dizajn spolu s ultratenkou konštrukciou dávajú notebooku skutočný punc luxusu. Vôbec najtenší notebook od spoločnosti HPsa tak pýši hrúbkou len 12,9 mm a bude sa skvelo vynímať na každom pracovnom stole doma aj v kancelárii. Celokovová konštrukcia pôsobí veľmi štýlovo nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Špeciálne navrhnutý pánt je veľmi pevný a spoľahlivý a navyše pri svojom otočení mierne nadvihne klávesnicu a zaistí pohodlnejšie písanie.

 


 

Vysoký výkon

Notebook HP Envy 13-d103 aj napriek svojmu zameraniu sa na dizajn nestráca nič ani z hľadiska hardwarových parametrov. Skôr naopak. Kompaktný displej s uhlopriečkou 13,3" poskytuje svojim užívateľom ohromné rozlíšenie 3200 x 1800 pixelov. Umožní tak neuveriteľne detailnú prácu s dokumentami aj zobrazením filmov a videí. Technológia IPSsa postará o sýte farby a široké pozorovacie uhly. Systém bude poháňať procesor Intel Core i5-6200a operačná pamäť s kapacitou 8 GB. Dohromady tak budú zárukou plynulého choduvšetkých pracovných aj zábavných aplikácií.

 


 

Vynikajúce funkcie

Pre vaše dáta je v modeli 13-d103pripravených 512 GB miesta na disku SSD. Jeho najväčšou výhodou je čítacia a zápisová rýchlosť, vďaka čomu môže notebook ponúknuť napríklad neuveriteľne rýchly štart celého systému či nainštalovaných aplikácií. Jedným z ďalších čísel, ktorými sa môže notebook pochváliť, je aj výdrž batérie. Model dosahuje úctyhodných 14 hodín bez nutnosti nabíjania, čo vystačí na celý deň v práci či v škole aj na neskoršiu cestu autobusom alebo na návštevu kaviarne. Vďaka technológii HP Fast Charge je navyše po jeho vybití energia späť na 90 % len za 90 minút.

 


 

Skvelé vlastnosti

Notebook sa ďalej môže pochváliť aj dvomi výkonnými reproduktormi so zvukom vyladeným spoločnosťou Bang & Olufsen, vďaka čomu vám poskytne dokonalý zážitok pri počúvaní hudby alebo pri sledovaní filmov. Pohodlné ovládanie všetkých funkcií zaistí preinštalovaný operačný systém Windows 10 Home, ktorý sa môže pochváliť jednoduchým a intuitívnym prostredím. Zároveň sa môžete tešiť na niektoré vylepšenia, ako je napríklad Rýchle vyhľadávanie, ktoré vám pomôže behom okamihu nájsť súbor, program či nastavenie. Poteší vás aj inovovaná ponuka Štarts prehľadnými dlaždicami alebo obchod s aplikáciami a hrami Windows Store.

 


 

Hlavné výhody:

  • 13,3" IPS displej s QHD+ rozlíšením (3200 x 1800 px)
  • Procesor Intel Core i5-6200U (2,3 GHz až 2,8 GHz)
  • Operačná pamäť DDR3s kapacitou 8 GB
  • Pevný disk SSD 512 GB
  • Operačný systém Windows 10 Home