HP DeskJet Ink Advantage 4535 F0V64C

Tovar je vypredaný

HP DeskJet Ink Advantage 4535 F0V64C

Kód výrobku: HP4535
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Multifunkčná tlačiareň DeskJet Ink Advantage 4535 od spoločnosti HP s úhľadným a elegantným dizajnom a radom moderných funkcií. Vďaka svojmu uhladenému vzhľadu ľahko zapadne do vašej kancelárie či vašej izby a bude sa tváriť ako jeho neoddeliteľná súčasť. Vďaka svojim kompaktným rozmerom si potom z miestnosti neodkrojí príliš miesta.

Tlačiareň vám dovolí tlačiť vaše súbory vo výnimočnej kvalite a to vrátane fotografií bez okrajov alebo obrázkových albumov. Výsledný produkt bude vždy dokonalý. S DeskJet 4535 potom navyše aj ušetríte. A to vďaka lacným atramentovým kazetámi možnosti automatickej obojstrannej tlače, ktorý zníži spotrebu papiera na polovicu.

Ovládanie tlačiarne a jej funkcií prebieha cez prehľadný 5,5cm dotykový displej. Tlačiť potom môžete aj zo svojho mobilného telefónu alebo tabletu. Obrovskou výhodou je implementácia technológie Wi-Fi,ktorá umožní bezdrôtovú tlač z akéhokoľvek prístroja v domácnosti. V takom prípade potom dokumenty vychádzajúce z tlačiarne zastaví zásobník s automatickým vysúvaním, kde budú pripravené na vyzdvihnutie.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape