HP Deskjet Ink Advantage 3545 A9T81C

Tovar je vypredaný

HP Deskjet Ink Advantage 3545 A9T81C

Kód výrobku: IA3545
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Zháňate spoľahlivú a výkonnú tlačiareň najmä pre tlač fotografií? Farebná multifunkčná tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage 3545 A9T81C je tou správnou voľbou. Je určená predovšetkým pre domáce použitie pre užívateľov, ktorí požadujú vysokú kvalitu a nízke prevádzkové náklady. Táto tlačiareň tlačí fotografie bez okrajov v takmer profesionálnej kvalite.

Vďaka bezdrôtovému pripojeniu môžete tlačiť ľahko z akéhokoľvek mobilného zariadenia. Tlačiareň tak nie je potrebné prepájať s inými zariadeniami. Originálne nízkonákladové atramentové kazety šetria vaše peniaze. Automatická obojstranná tlač urýchli vašu prácu a zníži spotrebu papiera. Na prehľadnom LCD displejiľahko prekontrolujete zvolené nastavenie.

Optimalizované rozlíšenie pri čiernobielej tlači má hodnotu 1200 x 600 dpi, pri farebnom potom dosahuje hodnoty 4800 x 1200 dpi. Rýchlosť tlače je až 21 strán / min (čiernobielo).

Pomocou aplikácie HP Printer Control môžete ľahko skenovať priamo do vášho mobilného zariadenia. Plochý skener má rozlíšenie až 1200 dpi.

Kopírka vám ponúkne krásne rozlíšenie až 600 x 1200 dpi. Kópie môžete zmenšovať a zväčšovať v rozmedzí 25 - 400%.

USB kábel nie je súčasťou balenia.

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape