HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One

Tovar je vypredaný

HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One

Kód výrobku: A9U23C
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Rýchlosť, kvalita a jednoduché ovládanie. To je multifunkčná tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One určená pre domáce použitie. K dispozícii je možnosť tlače, kopírovania a skenovania. Maximálnu spokojnosť s prácou zaistí čiernobiela aj farebná tlač v rozlíšení až 4800x1200 dpi. Multifunkčné zariadenie HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One je vybavené rozhraním USB 2.0 pre jednoduché pripojenie k ľubovoľnému počítaču a možnosťou Wi-Fi pre zdieľanie v domácej sieti. Môžete teda ihneď využiť bezdrôtovú tlač z ľubovoľnej miestnosti v dome. Zároveň máte k dispozícii aj skenovanie a kopírovanie.

Kompaktný design vám umožní tlačiareň umiestniť takmer kamkoľvek. Vďaka úsporným nádržkám na atrament vytlačíte množstvo dokumentov bez nutnosti dokupovať náplne. Tlačiareň je energeticky úsporná a disponuje kapacitou 60 listov vo vstupe a 25 listov vo výstupe.

multifunkčná tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One

 

multifunkčná tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One - AirPrint

 

Tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage 2545 podporuje aj systémy Apple a inteligentnú bezdrôtovú komunikáciu AirPrint. Môžete teda ľahko bezdrôtovo tlačiť zo svojho zariadenia iPad®, iPhone® alebo iPod® touch® s funkciou Apple® AirPrint™. Pomocou  aplikácie HP Printer Control môžete navyše skenovať dokumenty priamo do svojho mobilného zariadenia.