GW-Alameda - Vešiakový panel (dub sanremo)

GW-Alameda - Vešiakový panel (dub sanremo)

GW-Alameda - Vešiakový panel (dub sanremo)

Kód výrobku: 745-0021/002

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Doplnky do bytu

Najpredávanejšie Doplnky do bytu

1
Set vankúšov Victoria sivá 109,00
47,00
Skladom
2
Pléd Jacob béžová, hnedá 219,00
87,00
Skladom
3
Skladom

Moderný vešiakový panel Alamedazaujme na prvý pohľad svojím moderným dizajnom, vďaka ktorému sa skvelo hodí do každého interiéru. Táto vešiaková stena dobre poslúži na jednoduché odkladanie kabátov.

 

Kovové vešiačikyešte viac zdôraznia zvolený dekor. Na každého zapôsobí ich vyklopná funkcia, vďaka ktorej nebude problém vešiačiky schovať do východiskovej polohy. Vytvoríte moderne pôsobiaci jednoliaty povrch a navyše nezavadíte o vytŕčajúci vešiak. Úsporné rozmery panelu Alameda môžete rozšíriť zavesením niekoľkých panelov vedľa seba a prispôsobiť tak predsieň vašim potrebám.

Túto stenu je vhodné doplniť ďalšími kusmi nábytku zo série Alameda a vytvoriť si tak modernú a praktickú predsieňovú zostavu. Program sám o sebe disponuje praktickým úložným priestorom, má nezameniteľný vzhľad a poteší vás aj kvalitné spracovanie

 

 

 

Na jeho výrobu bol použitý materiál MDF.Jedná sa o drevovláknitú dosku strednej tvrdosti. Tento typ dosky je veľmi dobrou alternatívou k masívnemu drevu a má mnoho výhod. Doska je veľmi odolná a určite oceníte aj jej ľahkú údržbu. Počas daždivého počasia sa do predsiene bežne dostanú vlhkosť a nečistoty, ktoré však môžete ľahko umyť a nemusíte sa obávať, že pri čistení dôjde k poškodeniu nábytku. Ďalšou výhodou je kvalitné spracovanie a jednoduchá montáž.

 

Rozmery panelu sú 15/170/4 cm. 

 

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • štýlový doplnok
  • kvalitné spracovanie
  • ľahká montáž

 

Prevedenie:

  • materiál: MDF
  • farba: dub sanremo
  • povrchová úprava: štandard

 

Dodávka:

  • demontované
GW-Alameda - Vešiakový panel (dub sanremo)
GW-Alameda - Vešiakový panel (dub sanremo)