Gorenje W7543L

Gorenje W7543L

Gorenje W7543L

Kód výrobku: W7543L

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Úsporné a účinné pranie ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Automatická práčka s predným plnením Gorenje W7543L sa postará až o 7 kg bielizne na jedno pranie. Veľmi nízku spotrebu značí práca v energetickej triede A+++, ktorá je podľa špecifík EÚ tou najúspornejšou. Veľké množstvo funkcií a inovatívne technológie robia z práčky Gorenje toho najlepšieho pomocníka do domácnosti.

K dispozícii vám je 23 pracích programov. Ponuka zahŕňa klasické programy na bavlnu, vlnu, syntetiku či rýchly program aj dodatočné programy, ktoré majú špecifické vlastnosti a šetrne sa postarajú napríklad o čierne a biele prádlo alebo športové oblečenie. Navoliť si môžete tiež svoj obľúbený program, pamäťový či ekonomicky úsporný program. Nebojte sa prať aj v noci - vďaka nízkej hlučnosti a programu NightWash vás pračka nebude rušiť pri spánku. Využiť tiež môžete programy SensoCARE.

Otočný volič a LED displejtvoria dokonalú kombináciu, vďaka ktorej vždy svoju práčku ľahko a rýchlo pripravíte na pranie. Možno nastaviť prací program, zvoliť teplotu prania aj prídavné funkcie. Postarané je aj o bezpečnosť vás i vašej rodiny. Práčka Gorenje W7543L je vybavená detskou poistkou, servisnou diagnostikou a ochranou proti pretečeniu.

Gorenje W7543L
Gorenje W7543L